Anasayfa / İddaa Tahminleri / Siauliai – Juventus İddaa Tahmini 25.09.19

Siauliai – Juventus İddaa Tahmini 25.09.19

Litvanya Ligi 2.hafta mücadelesinde Siauliai Çarşamba saat 18:30’da Juventus ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmamışken Bets10 ise toplam sayı limitini 168.5 olarak belirlemişler.

Siauliai ilk maçını ligin net favorisi Zalgiris karşısında oynamış ve beklendiği gibi 63-94’lük  skorla farklı bir şekilde ezilmişti. Griciunas ve Gustys dışında çift haneli skor üretebilen ve ayakta kalabilen bir isim bulamamışlardı. Zaten sınırlı bir skor potansiyeline sahip olduklarını biliyorduk ama 63 sayıda kalmaları durum daha da dramatik olduğunu gösterdi.

Juventus ise ilk hafta bir diğer güçlü ekip Neptunas ile oynadı ve onlar da beklendiği gibi farklı kaybederken sadece 67 sayıda kalıp ne kadar vasat bir ekip olduklarını tekrar gösterdiler. Vaitkus ve Skucas dışında çift haneli skor üretebilen bir isim çıkmadı, büyük umutlarla transfer edilen Bryant Crawford sadece 9 sayı üretebilmişti.

İlk maçların ardından iki takımın da hücumda aslında ne kadar sınırlı bir rotasyona sahip olduklarını gördük. Elbette birbirlerine karşı daha fazla skor bulacaklardı, zayıf savunmalarını karşılıklı olarak cezalandıracaklardır. Ancak yine de yetenek seviyeleri ve potansiyelleri belli, dolayısıyla bu maçta karşılıklı olarak 85 sayıları geçmelerini beklemiyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ALT (168.5) – 1.86
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Phoenix Suns – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 13.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın en formda takımlarından Phoenix Suns, Perşembe saat 23:00’da Dallas Mavericks ile karşılaşacak. Hem …