Anasayfa / İddaa Tahminleri / Sigortam.net İTÜ – OGM Ormanspor İddaa Tahmini 09.06.19

Sigortam.net İTÜ – OGM Ormanspor İddaa Tahmini 09.06.19

Türkiye Basketbol Ligi final serisi 3.maçında Sigortam.net İTÜ Pazar saat 14:00’da OGM Ormanspor ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 2.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 2.0 olarak açıklamış.

İTÜ cephesinde işler pek yolunda değil, deplasmanda 2 maçı da kaybettiler ve 2-0 gerideler. Yani kendi sahalarında tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. Frazier’ın babası vefat etti ve oynasa bile mental olarak zorlanacaktır. Diğer taraftan Berkay’ın da sakatlığı onları zorluyor. Ancak bu maçta kendi sahalarında bir reaksiyon göstermelerini bekliyorum Cenk liderliğinde.

Ormanspor BSL’ye ne kadar hazır olduğunu play-off boyunca gösterdi. Onlar da rakipleri gibi mütevazi bir bütçeyle ama doğru yapılanmayla yola çıktılar. İki tecrübeli yabancı Graves ve Rizvic’in etrafını hem tecrübeli hem de yetenekli yerli oyuncularla çok iyi tamamladılar. İlk 2 maçta da savunmaları ile İTÜ’yü çok zorlamışlar, en önemli silahları Cenk’i bu maçlarda toplam 22 sayıda tutmuşlardı.

İTÜ sezonun sürpriz ekiplerinden biri, normal sezonu 6.sırada bitirmelerine rağmen Cenk liderliğinde genç kadroları ile buraya geldiler. İlk 2 maçta özelikle hücumda çok zorlandılar ama bu maçta kendi sahalarında bir reaksiyon göstereceklerini düşünüyorum. Ormanspor nispeten rahat durumda çünkü bu maçı kaybetse de tekrar gerekirse kendi evlerine gidecekler 5. ve son maç için. İTÜ’nün zor da olsa kazanacağını ve seriye tutunarak direnç göstereceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-2.0) / 1.83
Güven İndeksi: 7/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Sassari – Venezia İddaa Tahmini 22.09.19

Bari’nin ev sahipliğinde düzenlenen İtalya Süper Kupa finalinde Sassari Pazar saat 21:30’da Venezia ile karşılaşacak. …

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.