Anasayfa / İddaa Tahminleri / Sigortam.net İTÜ – OGM Ormanspor İddaa Tahmini 11.06.19

Sigortam.net İTÜ – OGM Ormanspor İddaa Tahmini 11.06.19

Türkiye Basketbol Ligi final serisi 4.maçında Sigortam.net İTÜ Salı saat 15:30’da OGM Ormanspor ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımı lehine 3.5 handikap belirlemişken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

İTÜ ilk 2 maçı deplasmanda kaybettikten sonra son maçta evlerinde Cenk liderliğinde pes etmemiş ve 4 sayı farkla kazanarak seriye devam etmişti. Bu sonuçla ilk tamam mı devam mı maçını atlatmayı başarmışlardı. Şimdi ikinci kez kendi sahalarında tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. 

Ormanspor ilk 2 maçı içerde kazandıktan sonra İstanbul’da beklediği reaksiyonla karşılaştı. Hatta ilk 3 çeyrek sona erdiğinde 21 sayı geridelerdi. Ama son çeyrekte 24-7 gibi müthiş bir seriyle geri geldiler ve maç ortak oldular. Ama son bölümde nefesleri yetmedi. Bu geri dönüşle bir kez daha ne kadar dirençli bir takım olduklarını göstermiş oldular.

İTÜ son maçta 3 çeyrek mükemmele yakın oynamış ancak 4.çeyrekte rakibinin geri dönüşüne engel olamamıştı. Ancak herşeye rağmen o maçı kazanarak seriyi 2-1’e getirip umutlarını devam ettirdiler. Şimdi bir kez daha kendi sahalarında tamam mı devam mı maçına çıkacaklar ve bir kez daha Cenk liderliğinde kazanarak seriyi 5.maça Ankara’ya taşıyabileceklerini düşünüyorum. Handikap onları son maçtaki gibi biraz zorlayabilir ama yine de aşacaklarını tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-3.5) / 1.83
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Asvel Villeurbanne – Dijon İddaa Tahmini 16.02.20

Fransa Liderler Kupası final maçında Asvel Villeurbanne Pazar saat 19:00’da Dijon ile karşılaşacak. İddaa Asvel’in …