Anasayfa / İddaa Tahminleri / Sigortam.net İTÜ – Teksüt Bandırma İddaa Tahmini 09.11.19

Sigortam.net İTÜ – Teksüt Bandırma İddaa Tahmini 09.11.19

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 7.hafta mücadelesinde Sigortam.net İTÜ Cumartesi saat 20:00’da Teksüt Bandırma ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımının toplam sayı limitini 88.5 olarak açıklamışken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

İTÜ ligimizin zayıf halkalarından biri. 6 maçlarından sadece birini kazanabildiler. Yabancı transferlerini bir türlü tamamlayamadılar. Son olarak Mobley hamlesi ile kadroları netleşmiş oldu. Onlar adına en sıkıntılı konu elbette savunma, rakipleri bırakın durdurmayı yavaşlatamadılar bile şuana kadar. Son 3 maçlarında sırasıyla 105, 93 ve 108 sayı gördüler potalarında. Goodwin ve Mobley ile hücumda toparlanacaklardır ama bu savunmayla rakiplerini 90 sayının altında tutmaları büyük sürpriz olur kalan maçlarda.

Teksüt Bandırma ise 6 maçtan 4 tanesini kazandı ve BSL’de iyi durumdalar. Deplasmanda oynadıkları 3 maçtan ikisini kazanırken bizlere genelde yüksek skorlu mücadeleler izlettiler. Şampiyonlar Ligi ve BSL’deki son 2 deplasman maçlarında ise rakip potalara sırasıyla 90 ve 104 sayı bırakmışlardı. Prewitt ritm bulmuş durumda ve Smith ile Şehmus da açık alanda etkili olarak takımlarını yüksek skorlara taşıyan isimler oluyorlar.

İTÜ Mobley ve Goodwin ikilisi ile birlikte etkili olabilmek için mecburen tempoyu yükseltiyor. Ancak savunmaları çok yumuşak olduğu için tempo yükselince rakiplere de çok daha fazla top kullanma şansı veriyorlar ve bu da potalarında 90 sayının altında görmelerini neredeyse imkansız hale getiriyor. Bandırma’nın da Smith ve Prewitt liderliğinde İTÜ’nün zayıf savunmasına cezayı keseceğini ve 88 sayının üstünde bir üretim yapacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (90.5) – 1.75
Avrupa Bahis Oranı: Deplasman ÜST (88.5) – 1.71
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …