Güncel
Anasayfa / FIBA U19 Dünya Şampiyonası / Sırbistan – Kanada İddaa Tahmini 07.07.19

Sırbistan – Kanada İddaa Tahmini 07.07.19

FIBA U19 Dünya Kupası 7.sıra mücadelesinde Sırbistan Pazar saat 13:00’da Kanada ile karşılaşacak. İddaa henüz oranları netleştirmemişken Bets10 ide Kanada lehine 6.5 handikap belirlemiş.

Sırbistan turnuvanın bana göre en yetenekli 3 takımından biriydi ancak geldikleri noktada en iyi ihtimalle 7.sırada bitirecekler turnuvayı. Önce çeyrek finalde Litvanya’ya uzatma sonunda sonra da klasman maçında Rusya’ya 4 sayı farkla kaybetmeleri onları buraya getirdi. Pecarski ile Petrusev ikiz kuleleri bu maçta da en büyük kozları olacak.

Kanada da turnuvada beklentileri karşılalayamayan ekiplerden biri. Lawson liderliğinde daha yukarılarda olmaları beklenebilirdi ama önce çeyrek finalde güçlü Fransa’ya sonra ilk klasman maçında sürpriz bir şekilde Porto Riko’ya 17 sayı farkla kaybetmeleri onları buraya getirdi. Lawson’un yanına istikrarlı bir skor opsiyonu daha çıkaramadılar.

Sırbistan Litvanya ve Rusya gibi iki güçlü Avrupa takımına kaybetse de Petrusev ve Pecarski’nin pota altındaki etkinliği ile Kanada’ya üstünlük kurabilecek bir ekip. Artık üst üste iki maç kaybettikten sonra bu kez hata yapmayacaklarını ve handikapı aşarak Kanada’yı yenerek turnuvayı 7.sırada tamamlayacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-6.5) / 1.82
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Karadağ – Slovenya İddaa Tahmini 21.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 11.lik mücadelesinde Karadağ Pazar saat 16:00’da Slovenya ile karşılaşacak. İddaa bu …