Anasayfa / Basketbol Haber / Sırp Uzun Takımında Kalıyor

Sırp Uzun Takımında Kalıyor

Sırp Uzun Takımında Kalıyor
Sırp Uzun Takımında Kalıyor

Son yıllarda Avrupa basketbolundan ve Euroleague’den uzak kalmış olsa da halen kalitesi ve tecrübesi ile tüm büyük takımların gözdesi konumunda Sırp uzun. Aslında yaz döneminde bir çok takım da ona teklif yapmaya hazırlanıyordu. Ama o takımında, Jiangsu’da yani Çin Ligi’nde kalmayı tercih etti. Takımı ile 2 yıllık yeni bir anlaşma imzalayan Miroslav Raduljica‘nın artık Euroleague defterini kapattığını söylemek yanlış olmaz. Artık onu Sırp milli takımında izlemeye, takip etmeye devam edeceğiz.

Miroslav Raduljica (2.13-1988)

Çin Ligi: 41 maç 21.8 sayı 10.0 ribaund 2.8 asist 1.6 topçalma 22.5 verimlilik

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Anadolu Efes – Real Madrid İddaa Tahmini 07.12.18

Euroleague 11.hafta mücadelesinde temsilcimiz Anadolu Efes Cuma saat 20:30’da Real Madrid ile karşılaşacak. İddaa toplam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir