Anasayfa / Astoria Bydgoszcz / Slam Stal Ostrow – Astoria Bydgoszcz İddaa Tahmini 28.10.22

Slam Stal Ostrow – Astoria Bydgoszcz İddaa Tahmini 28.10.22

Polonya Ligi 6. hafta mücadelesinde Slam Stal Ostrow Cuma günü saat 18:30’da Astoria Bydgoszcz ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 9.5 handikap belirlemişler.

Yeni sezonda güçlü şampiyonluk adaylarından biri olan Ostrow, ilk 5 maçından 4 tanesini kazanarak da bunu kanıtlamıştı zaten. Bu sezon evlerinde sadece 1 maça çıktılar ve onda da Dabrowa’yı 85-76 ile geçmişlerdi. Geçen hafta ise konuk oldukları Lublin karşısında 90-71 gibi farklı bir skorla yenilerek soğuk bir duş almışlar, aynı zamanda da ilk mağlubiyetlerini hanelerine yazmışlardı. Hücumda sınıfta kaldıkları o maçta eski dostlar Adonis Thomas 21 sayı, 8 ribaund ve Kulig 18 sayı, 9 ribaund ile direnen başlıca isimler olmuşlardı. 

Astoria ise ligin zayıf halkalarından biri, 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler. Son 2 maçlarını üst üste kaybederken çift haneli farklar yemişler, hiç varlık gösterememişlerdi. Önce deplasmanda Trefl’a 19 sonra da içerde Gdynia’ya 14 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 88-102 ile kaybettikleri o son maçta Smith 26 sayı, 7 asist ve Cayo 17 sayı, 3 ribaund ile direnen başlıca isimler olmuşlar ama yetersiz kalmışlardı galibiyet yolunda, hatta direniş yolunda. 

İki takım arasında hem kalite hem de tecrübe anlamında net farklar var diyebiliriz. Ostrow şampiyonluk adaylarından biri ve evlerindeki tek maçı da 9 sayı farkla geçmişlerdi. Şimdi taraftarlarının karşısına 2.kez çıkıyorlar iki tecrübeli ve formda yıldız Thomas ile Kulig liderliğinde formsuz ve kendi sikletlerinde olmayan rakipleri karşısında sürprize izin vermeyeceklerini, çift haneli farklarla net bir galibiyete imza atacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.55
Hovarda Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7



Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Hamburg Towers – Hapoel Tel Aviv İddaa Tahmini 07.12.22

7DAYS EuroCup B grubu 7. hafta mücadelesinde Hamburg Towers Çarşamba günü saat 21:30’da Hapoel Tel …