Anasayfa / GTK Gliwice / Slam Stal Ostrow – GTK Gliwice İddaa Tahmini 18.10.20

Slam Stal Ostrow – GTK Gliwice İddaa Tahmini 18.10.20

Polonya Ligi 8. hafta mücadelesinde Slam Stal Ostrow Pazar saat 16:30’da GTK Gliwice ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.35 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.52 olarak belirlemiş.

Ostrow 7 maçından 4 tanesini kazandı ve bu sezon play-off yarışındaki önemli oyunculardan biri olacağının mesajlarını verdi tüm rakiplerine. Onlar adına önemli konulardan biri de evlerinde oynadıkları 3 maçı da kazanmaları, kalelerini iyi korumalarıydı. Son olarak ligin flaş takımlarından biri olan Wroclaw’ı geçmişlerdi kendi sahalarında. Garbacz’ın yanı sıra Smith, Green, King ve Sobin de iyi bir sezon geçiriyorlar Takımdaki hücum çeşitliliği ve savunma direnci iyi seviyede.

GTK ise 8 maçtan 5 tanesini kazanarak başladı sezona. Onlar da Slam Stal gibi play-off potasının bir parçası olmak istiyorlar. Ancak deplasman karneleri büyk olasılıkla sezon boyunca başlarına bela olacak. Şuana kadar evlerinde oynadıkları 3 maçı da kaybettiler. Üstelik bu kayıpları hepsi çift haneli farklarla gelmişti, tek sevindirici nokta Stelmet Gora, Anwil ve Gdynia gibi güçlü takımlara boyun eğmeleriydi. Varnado, Henderson Rhett ve Perkins takımın önemli silahları konumundalar.

Kağıt üstünde iki takım arasında ciddi bir fark yok evet ama GTK deplasmanlarda kötü oynayan bir takım ki Slam Stal de evinde iyi oynayan, tecrübeli oyunculardan kurulu geniş rotasyonunu verimli olarak sahaya sürmeyi bilen bir ekip. Bu artılarını da play-off yarışındaki denk rakiplerinden biri olan GTK karşısında kendi sahalarında kullanmak isteyeceklerdir. Ev sahibinin zaman zaman zorlanacağını düşünsem de kazanmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.35
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.52
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Bayern Munich – Olympiakos İddaa Tahmini 23.10.20

Turkish Airlines Euroleague 5. hafta mücadelesinde Bayern Munich Cuma saat 21:30’da Olympiakos ile karşılaşacak. İddaa …