Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Slask Wroclaw – Gran Canaria İddaa Tahmini 11.01.23

Slask Wroclaw – Gran Canaria İddaa Tahmini 11.01.23

7DAYS EuroCup B grubu 10. hafta mücadelesinde Slask Wroclaw Çarşamba günü saat 22:00’da Gran Canaria ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibi lehine 8.5 handikap belirlemişler.

Polonya temsilcisi grubun en zayıf halkası konumunda. 9 maçlarından sadece birini kazanabildiler şuana kadar. Daha doğrusu ilk 8 maçlarını üst üste kaybettikten sonra son maçlarını kazanarak şeytanın bacağını kırabildiler ancak. Dişlerine göre bir rakip olan Trento’yu burada 23 sayı farkla yenmişlerdi o maçta. Ama liglerinde oynadıkları son maçta, 5 Ocak’ta konuk oldukları alt sıra ekiplerinden Lancut’a 92-85 ile kaybetmişler, sezonun ilk lig mağlubiyetini alarak soğuk da bir duş almışlardı aynı zamanda. 

Granca ise bu sezonun iddialı takımlarından birisi. 9 maçlarından 7 tanesini kazandılar ve liderlik koltuğunda oturuyorlar. Ayrıca ara öncesindeki son 3 maçlarını da üst üste kazanarak 2022’yi klas bir şekilde kapatmışlardı. Son olarak Hamburg’u deplasmanda 7 sayı farkla geçtiklerini gördük. Ligde ise haftasonu 8 Ocak’taki son maçlarında konuk oldukları güçlü Real karşısında varlık gösterememişler ve 105-85 ile kaybetmişlerdi. 

İki takım arasında net bir kalite seviye farkı var kuşkusuz. İspanyol ekibi mücadele ettiği yerel lig, bütçesi ve kadro kalitesi anlamında, özetle her bakımdan rakibinden birkaç kademe üstün bir ekip. Endesa’daki son maçlarında kötü sonuçlar almış olsalar da Wroclaw gibi daha önce 11 sayı farkla yendikleri bir rakip karşısında deplasmanda da sorun yaşamayacaklarını, Diop, Bassas, Benite, Inglis gibi silahları verimli kullanarak net bir galibiyete gideceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-8.5) – 1.47
Bets10 Oranı: MS 2 (-8.5) – 1.61
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Cazoo Baskonia İddaa Tahmini 29.01.23

İspanya Liga Endesa 18. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Pazar günü saat 19:00’da Cazoo Baskonia ile …