Anasayfa / İddaa Tahminleri / Slask Wroclaw – Slam Stal Ostrow İddaa Tahmini 01.01.22

Slask Wroclaw – Slam Stal Ostrow İddaa Tahmini 01.01.22

Polonya Ligi 17. hafta mücadelesinde Slask Wroclaw Cumartesi saat 21:00’da Slam Stal Ostrow ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.44 olarak açıklamışken Rexbet ise oranı 1.55 olarak belirlemiş.

Wroclaw ligin en formda takımlarından biri, üst üste 7 maçlarını kazandıktan sonra geçen hafta güçlü rakipleri Zielona Gora’yı konuk etmişler ve uzatma sonunda 85-88 ile kaybederek serilerinin sona ermesine engel olamamışlardı. O maçta eski dost Trice 21 sayı, 4 asist, Dziewa 17 sayı, 3 ribaund ve Karolak 13 sayı, 5 ribaund ile galibiyetin diğer mimarları olmuşlardı. Hala Stulecia’da oynadıkları 9 maçtan 6 tanesini kazandılar ve buradaki başarılı performanslarını koruyarak ilk 4 yarışına dahil olmak istiyorlar. 

Ostrow son şampiyon olarak yola tam gaz devam ediyor. Son 3 maçlarını üst üste kazanarak ne kadar formda olduklarını gösterdiler ve bu sayede 12 galibiyete ulaşarak lider Czarni’yi bir adım geriden takip etmeyi sürdürdüler. Deplasman karneleri ise orta şekerli diyebiliriz, Radom’a kaybettikten sonra üst üste vasat rakipleri Lublin ve Astoria’yı yenerek moral depolamışlardı. 27 Aralık’ta Astoria karşısında aldıkları son galibiyette Simmons 22 sayı, 5 ribaund, 5 asist ve Palmer 15 sayı, 7 ribaund, 6 asist ile öne çıkmışlardı. 

Ligin iki kalburüstü takımının karrşılaşmasında tam olarak denk güçlerin kapışmasını izleyeceğimizi düşünüyorum. Elbette Ostrow puan tablosunda daha iyi durumda olan taraf ama Wroclaw’ın da göründüğünden çok daha ii ve formda bir takım olduğunu biliyoruz. Ellerinde Trice, Dziewa, Justice, Langevine, Karolak gibi önemli silahlar var. Üst sıralara çıkabilmek için bu maç onlar adına önemli bir fırsat. Zorlanacaklarını düşünsem de taraftar desteğini de arkalarına alarak kazanmanın bir yolunu bulacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.44
Rexbet Oranı: MS 1 – 1.55
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Heidelberg – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 23.01.22

Almanya easyCredit BBL 18. hafta mücadelesinde Heidelberg Pazar saat 20:00’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. …