Anasayfa / Hazırlık Maçları / Slovakya – İsviçre İddaa Tahmini 19.08.22

Slovakya – İsviçre İddaa Tahmini 19.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında Slovakya Cuma günü saat 19:00’da İsviçre ile karşılaşacak. Best10 toplam sayı limitini 135.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Slovakya Avrupa basketbolunun vasat ülkelerinden biri. Özellikle hücum gücü çok sınırlı bir takımlar Brodziansky’nin de kadroda olmamasıyla beraber. Bu açıklarını da sert ve fiziksel bir oyunla, disiplinli savunmayla kapatmaya çalışıyorlar. Son 2 hazırlık maçında da bu senaryoyu gördük zaten ve önce Macaristan’a 72-67 sonra da bu maçtaki rakipleri İsviçre’ye kendi sahalarında olmalarına ve son topa kadar direnmelerine rağmen 57-59 ile kaybetmişlerdi.

İsviçre ise her ne kadar genel anlamda kıtanın zayıf basketbol ülkelerinden biri olsa da son dönemde zaman zaman sürpriz çıkışlar yakalamıştı. Ama son dönemde önemli turnuvalarda yer alamıyorlar. Ön elemelerde boy gösterip özellikle hücumdaki yetenek seviyeleri düşük olduğu için sonrasını getiremiyorlar. Bu yaz oynadıkları tek hazırlık maçında belirttiğim gibi bu maçtaki Slovakya’ya konuk olmuşlar ve son nefeste 57-59 ile kazanmışlardı. 

Avrupa’nın iki vasat basketbol ülkesinin karşılaşmasında, denk güçlerin mücadelesini izleyeceğiz. İki takımın da hücum yetenekleri çok sınırlı ve bu nedenle de düşük tempoda, kısır mücadeleler izlettiriyorlar bizlere. Daha dün oynadıkları hazırlık maçında da bunu görmüştük, İsviçre 57-59 ile kazanan taraf olmuştu. Açıkçası bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. Slovakya’nın sert ve savunma odaklı basketboluna İsviçre’nin ayak uyduracağını, karşılıklı olarak 70 bareminin altında kalınacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Best10 Oranı: ALT (135.5) – 1.77
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Rusya VTB Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Lokomotiv Kuban – MBA Moscow İddaa Tahmini 03.10.22

VTB Ligi açılış haftası mücadelesinde Lokomotiv Kuban Pazartesi günü saat 20:00’da MBA Moccow ile karşılaşacak. …