Anasayfa / 2025 FIBA EuroBasket / Slovakya – Norveç İddaa Tahmini 25.08.22

Slovakya – Norveç İddaa Tahmini 25.08.22

2025 FIBA EuroBasket önelemeleri D grubu mücadelesinde Slovakya Perşembe günü saat 19:00’da Norveç ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 146.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış henüz.

Slovakya kıtanın zayıf ekiplerinden birisi. Özellikle üretim anlamında kısır bir takım olduklarını biliyoruz ve bunu sert, disiplinli savunmaları ile kapatarak rakipleri karşısında oyunun içinde kalmaya çalışıyorlar. Son 2  hazırlık maçlarında da üst üste denk rakiplerinden İsviçre karşısında bu senaryoyu görmüştük, bizlere 116 ve 130 sayı izletmişlerdi kaybederken. Bir önceki hazırlık maçlarında da benzer bir skorla Macaristan’a 72-67 ile kaybetmişlerdi. 

Norveç’in durumu da rakibinden pek farksız değil. Ön elemelerin ilk kısmında oynadıkları son maçta denk rakiplerinden Danimarka’yı konuk etmişler ve 62-64 ile son nefeste yenilmişlerdi. Daha önce ön elemelerde bile boy gösteremeyen ve ya da ilk kısmında elenen Norveç ikinci kısma geçerek kendini aşmış durumda. Ancak üretimdeki sıkıntılarına halen çözüm bulabilmiş değiller, kısır takımlar arasında yer alıyorlar.

İki takım arasında kağıt üstünde de sahada oynanan basketbol anlamında ad ciddi farklar olmadığını düşünüyorum. Slovakya’nın saha avantajını kullanmak isteyeceğini, bunun için de tempoyu iyice düşürerek sert ve disiplin savunmaları ile Norveç’e kolay sayı şansı vermeyeceklerini düşünüyorum. Kendi skor potansiyellerinin de düşük olduğunu düşündüğümüzde bu maçta bizleri düşük skorların beklediğini söylemek yanlış olmayacaktır. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ALT (146.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Helsinki Seagulls – U-K. Uusikaupunki İddaa Tahmini 30.09.22

Finlandiya Ligi açılış haftasında Helsinki Seagulls Cuma günü saat 18:30’da U-K. Uusikaupunki ile karşılaşacak. Hem …