Anasayfa / Brezilya Milli Takımı / Slovenya – Brezilya İddaa Tahmini 28.06.24

Slovenya – Brezilya İddaa Tahmini 28.06.24

Hazırlık Maçları kapsamında Slovenya Cuma günü saat 21:00’da Brezilya ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 170.5 olarak açıklamışlar. 

Slovenya son yıllarda Avrupa basketbolunu yükselen değerlendirenden birisi. Elbette bunda Doncic’in etkisi çok ama çok büyük, o artık bir NBA süper yıldızı! Onun olmadığı ilk 2 hazırlık maçında üst üste Litvanya ile karşılaşmışlar, denk rakipleri karşısında geceyle gündüz gibi iki farklı performans sergilemişlerdi. İlk maçı deplasmanda 92-86 ile kaybederken ikinci maçı ise evlerinde 70-68 ile kazanmışlardı. Doncic kampa katıldı birkaç gün önce ve son Litvanya maçını da kenardan izlemişti, bu maçta oynama ihtimali yüksek. 

Brezilya da rakibi gibi Olimpiyat elemelerine hazırlanıyor ve koç Petrovic’in elinde ideal bir kadro var diyebiliriz. Bu maçta da tüm silahlarını kullanma şansına sahip olacak Hırvat koç. İlk hazırlık maçlarında Polonya’yı 75-91 gibi farklı bir skorla geçerken, ikinci maçta ise güçlü Hırvatistan karşısında hücumda direnseler de savunmada yumuşak kalmışlar ve 91-81 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

İki takımın da kimliğinde yüksek tempo ve hücum odaklı basketbol var. Evet Slovenya son maçında Litvanya karşısında beklenmedik şekilde düşük bir tempoda oynamış, kısır bir mücadelenin ardından 70-68 ile kazanmıştı. Ama Brezilya gibi Huertas, Caboclo, Yago, Neto, Meindl, Benite’den oluşan etkili hücum silahlarına sahip bir takım karşısında sadece savunma ile kazanabileceklerini düşünmüyorum. Doncic oynasa da oynamasa da Prepelic, Nebo, Blazic, Dragic gibi silahlarla onların da hücumda etkili olmasını bekliyorum. Bu nedenle de öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (170.5) – 1.68
intobet Oranı: ÜST (170.5) – 1.74
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Scarborough Shooting Stars – Edmonton Stingers İddaa Tahmini 13.07.24

Kanada Ligi mücadelesinde Scarborough Shooting Stars Cumartesi günü saat 21:00’da Edmonton Stingers ile karşılaşacak Mobilbahis …