Anasayfa / Hazırlık Maçları / Slovenya – Hollanda İddaa Tahmini 04.08.22

Slovenya – Hollanda İddaa Tahmini 04.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında Slovenya Perşembe günü saat 21:15’de Hollanda ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 155.5 olarak açıklamışken Hovarda ise limiti 157.5 olarak belirlemiş.

Slovenya’da 2017’de düzenlenen son EuroBasket’in şampiyonu ve bu EuroBasket’de de en güçlü şampiyonluk adaylarından biri kuşkusuz. 2023 Dünya Kupası elemelerinde de 2. tura yükseldiler ve ilk maçlarını 25 Ağustos’da evlerinde Estonya ile yapacaklar. Koç Sekulic’in aday kadrosuna baktığımızda gelecek sezon NBA’deki en güçlü MVP adaylarından biri olan Doncic, tecrübeli isimler Dragic kardeşler, Prepelic, Blazic, Muric, Cancar ve devşirme Tobey göze çarpan isimler konumundalar. 

Hollanda ise kıtanın gelecek vaadeden basketbol ülkelerinden biri. 2023 Dünya Kupası elemeleri ilk turunda Rusya’nın diskalifiye edilmesi nedeniyle 4 maçlarını kaybetmelerine rağmen ikinci tura çıkmışlardı. Oradaki ilk maçlarını 24 Ağustos’da deplasmanda Gürcistan’a karşı oynayacaklar. Aynı zamanda EuroBasket’de yer alacak ülkelerden biri konumundalar. Koç Buscaglia’nın belirlediği aday kadroya baktığımızda Kloof, Franke, De Jong, Edwards, Kok, Haarms gibi isimler öne çıkıyorlar. 

Slovenya, Doncic, G.Dragic, Blazic, Prepelic gibi etkili kısalarının liderliğinde tempoyu sürekli forse eden, tam saha basketbolunu verimli oynayan ülkelerden biri. Açıkçası Hollanda her ne kadar iyi bir savunma takımı olsa da onları durdurabilecek seviyede değil. Doncic ve arkadaşlarının bizlere yine yüksek skorlu, keyifli bir maç izleteceklerini düşünüyorum. Ev sahibinin zorlanmadan 85 baremine ulaşacağını, misafir takımın da en az 70 sayı üreteceğini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (155.5) – 1.55
Hovarda Oranı: ÜST (157.5) – 1.85
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 02.10.23

Almanya easyCredit BBL ikinci hafta mücadelesinde Alba Berlin Pazartesi günü saat 19:30’da Crailsheim Merlins ile …