Anasayfa / Genel / Slovenya – Yunanistan Maçı İddaa Tahmini 03.09.2017

Slovenya – Yunanistan Maçı İddaa Tahmini 03.09.2017

Slovenya - Yunanistan Maçı İddaa Tahmini 03.09.2017
Slovenya – Yunanistan Maçı İddaa Tahmini 03.09.2017

Eurobasket‘in en formda takımlarından Slovenya ile beklentilerin altında kalan takımlarından Yunanistan A grubu mücadelesinde 3 Eylül Pazar öğleden sonra saat 16:30’da Finlandiya Helsinki Arena’da karşı karşıya gelecekler.

Slovenya’nın bir adım önde olduğu maçta analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10’da Slovenya lehine 4.0 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 153.0 olarak set edilmiş. İddiaa’da henüz baremler açılmamış.

İstim Üstündeler

Slovenya Dragic liderliğinde turnuvaya çok iyi başladı. Dragon kariyerinin en iyi turnuvasını oynuyor ki son maçta da alevleri ile Kuzey’in sürpriz ekibi, ilk maçta Fransa’yı deviren Finlandiya’yı yakmayı başardı. Ona eşlik eden genç yıldız Doncic, pota altında devleşen Vidmar ve her gün takıma daha fazla ısınıp katkı vermeye başlayan Randolph da takımın diğer önemli parçaları. Özetle Slovenya takım olarak ritmini bulmuş durumda, istim üstündeler. Son Finlandiya maçında da gördük ki maç sonlarını da iyi oynuyorlar ve turnuva içerisinde kazanma alışkanlıklarını da geliştirdiler. Şuanda grupta 2 galibiyeti olan tek takım, tabi henüz Yunanistan ve Fransa ile oynamadılar. Ancak Yunanistan’a karşı tempolu oynayan takımların ne kadar başarılı olduklarını Fransa maçında gördük, Slovenya da Dragic ile bu işi çok iyi yapan bir takım. Açık alandaki etkinlikleri ile bana göre bu maçta bir adım öndeler.

Basketbol Kalitesi Düşük

Yunanistan, ekol olmalarını sağlayan savunma basketbolundan uzak bir turnuva geçiriyor. Özellikle son maçta Fransa karşısında hiç varlık gösteremediler. Spanoulis gibi bir liderin olmaması ve artık topa yarı sahada yönlendiremiyor olmaları onlar için büyük problem. Evet Printezis ve Bourousis gibi iki değerli uzuna sahipler ama Calathes de Sloukas da onları organize etmekte ve tempoyu kontrol edip maçı yarı sahada tutmakta zorlanıyorlar. Onun yerine tempo yapan rakiplere ayak uydurup koşmayı tercih ediyorlar. Ayrıca işin savunma tarafında da ağır ayaklı uzunlara sahip olmaları ve atletik bir çember savunmacısına sahip olmaları da ikili oyunlarda onları çaresiz bırakıyor. Slovenya’nın da ikili oyunları Dragic ve Doncic ile nakış gibi işlediğini biliyoruz.

Slovenya – Yunanistan İddaa Tahmin

Yunanistan, Fransa maçı sonrası elbette kendine gelip turnuvaya tutunmak isteyecektir. Ama oyuncularda ya da koçta bu turnuva özelinde ben bu direniş ışığını pek göremiyorum. Slovenya ise aksine daha aç daha istekli daha hırslı olan taraf. Dragic liderliğinde Yunanistan’ı da devireceklerini düşünüyorum, kaybetseler de handikapta kalırlar.

Güven indeksi: 9/10

İddaa Oranı: –

Bets10 Oranı: MS 1 (+4.0) / 1.91Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir