Anasayfa / Antwerp Giants / Sodertalje – Antwerp İddaa Tahmini 26.09.19

Sodertalje – Antwerp İddaa Tahmini 26.09.19

FIBA Şampiyonlar Ligi 2.eleme turu ilk maçında Sodertalje Perşembe saat 19:30’da Antwerp ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibi lehine 7.5 handikap belirlemişken İddaa ise henüz oranları açıklamamış.

İsveç temsilcisi ilk turda Bulgar ekibi Balkan karşısında zaman zaman zorlansa da evlerinde elde ettiği 15 sayılık avantajı (79-64) iyi kullanarak deplasmanda 8 sayı (74-82) ile kaybetmelerine rağmen tur biletini kapmıştı. Pita, Callison ve Person üçlüsü ile çok etkili olmuşlar ve rakibin tecrübeli oyuncularına karşı üstünlük kurup kolay lokma olmadıklarını göstermişlerdi. 

Belçika ekibi geçen sezon yaptığı sürprizin ardından kadrosundaki bir çok önemli ismi kaybetti doğal olarak. Paris Lee, Tate, Bako, Kalinoski takımdan ayrılan önemli isimler oldular. Ibrahima Faye, Klassen, Sanders, Rupnik, Vanwijn, Dudzinski takımın öne çıkan isimleri olacak. Ama farkettiğiniz üzere gidenlerin yerini kesinlikle dolduramadılar. Özellikle Lee ve Bako’nın gidişiyle ciddi güç kaybettiler.

Sodertalje ilk turda dişine göre bir rakip bulmuş ve bunun da etkisiyle evindeki farklı galibiyetin kredisini iyi kullanmıştı. Tabi iki İsveçli isim Pita ve Person’un performansları da çok etkiliydi bu sonuçta. Şimdi karşılarında daha tecrübeli ve daha kaliteli bir ekip var. Antwerp her ne kadar Lee, Bako ve Tate gibi önemli silahlarının yerini dolduramamış olsa da halen bir adım önde İsveç ekibinden kalite ve tecrübe olarak. İsveç ekibi ev sahibi avantajını kullanıp direnecektir, en azından handikapta kalarak Belçika’daki maça sadece turistik seyahat için gitmeyeceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Avrupa Bahis Oranı: MS 1 (+7.5) – 1.74
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Boston Celtics – Washington Wizards İddaa Tahmini 13.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Doğu Konferansı’nı 3. sırada bitirmeyi garantilemiş olan Boston Celtics, Perşembe saat 19:00’da iddiası kalmayan, …