Anasayfa / Canterbury Rams / Southland Sharks – Canterbury Rams İddaa Tahmini 25.06.22

Southland Sharks – Canterbury Rams İddaa Tahmini 25.06.22

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Sharks Cumartesi günü saat 10:30’da Canterbury Rams ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.49 olarak açıklamışken Rexbet ise oranı 1.62 olarak belirlemiş.

Sharks 10 maçın ardından hanesine sadece 2 galibiyet yazdırabildi ve bu sezonun en zayıf halkası konumundalar şuana kadar. Evlerindeki son 4 maçlarını da üst üste kaybettiklerini gördük. Son olarak konuk ettikleri denk rakiplerinden Jets’e 73-82 gibi net bir skorla kaybetmekten kurtulamamışlardı. O maçta hücumda sınıfta kalırken Burton 16 sayı, 2 asist, King 15 sayı, 3 ribaund, 4 asist ve Shepard 15 sayı, 7 ribaund, 5 asist ile öne çıkan başlıca isimlerdi.

Rams ise 11 maçın ardından hanesine 6 galibiyet yazdırdı ve ligin orta üstü takımlarından biri konumudalar. Deplasman karneleri ise son dönemde iç sahada sergiledikleri performanstan daha iyi, son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar ve 2 maçlık mini bir galibiyet serisi ile geliyorlar bu maça. Son deplasman maçlarında Nuggets’ı 77-88 gibi farklı bir skorla devirmeyi başarmışlardı. O maçta Dech 23 sayı, 10 ribaund ve Darling 19 sayı, 8 ribaund ile galibiyetin başlıca mimarları olmuşlardı.

İki takım arasında hem puan tablosuda göreceğimiz üzere net farklar var hem de sahada oynanan basketbol seviyesi anlamında farklar var. Sharks son haftalarda sahasında olmasına rağmen kötü sonuçlar alırken Rams ise rakibinin aksine deplasmanda aldığı iyi sonuçlarla dikkat çeken bir ekip. Bu maçta da evden uzaktaki etkili performanslarını sürdüreceklerini, Dech ve Darling gibi formda skor opsiyonlarının liderliğinde kazanarak yollarına devam edeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.49
Rexbet Oranı: MS 2 – 1.62
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Vaqueros de Bayamon – San German İddaa Tahmini 19.08.22

Porto Riko Ligi final serisi 5. maçında Vaqueros de Bayamon Cuma günü saat 03:00’da San …