Anasayfa / İddaa Tahminleri / Southland Sharks – Otago Nuggets İddaa Tahmini 27.05.22

Southland Sharks – Otago Nuggets İddaa Tahmini 27.05.22

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Sharks Cuma saat 10:30’da Otago Nuggets ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.48 olarak açıklamışken Rexbet ise oranı 1.69 olarak belirlemiş.

Sharks sezonun vasat ekiplerinden biri. 5 maçlarından sadece 2 tanesini kazanabildiler şuana kadar. Son 2 maçlarında önce içerde Hawks’a karşı direnememişler ve tam 19 sayı farkla hezimete uğramışlar, sonra 21 Mayıs’ta konuk oldukları denk rakiplerinden Taranaki’ye de bu sefer 97-86 ile kaybetmişlerdi. O son maçta King 28 sayı, 6 ribaund, 5 asist, Inger 20 sayı, 4 ribaund, 3 asist ve Kelman-Poto 12 sayı, 6 ribaund, 4 asist ile direnen başlıca isimlerdi. 

Nuggets ise sezona kötü başlayan ama üst üste 2 mağlubiyet sonrası 4 maçlık bir galibiyet serisi yakalayarak zirve takipçisi haline gelen bir ekip. Bu serideki son 2 galibiyetlerini de deplasmanda almışlardı, önce Bulls’u 17 sayı farkla sonra da Jets’i 15 sayı farkla çok rahat ve dominant bir oyunla geçtiklerini görmüştük. O son maçta 87 sayı üretirken Timmins 29 sayı, 13 ribaund ile yıldızlaşırken, Withers da 18 sayı, 12 ribaund ile ona destek olan diğer isim olmuştu. 

İki takım arasında tıpkı puan tablosunda olduğu gibi net bir kalite ve seviye farkı var. Ayrıca Nuggets kuşkusuz son dönemin en formda takımı, 4 maçtır bilekleri bükülmüyor ki üst üste 2 deplasman galibiyetiyle, yüksek moralle buraya geliyorlar zaten. Pota altında Timmins ve Withers liderliğinde Sharks’a da net bir şekilde üstünlük kuracaklarını kazanarak serilerini 5 maça çıkaracaklarını düşünüyorum. Sharks’ın ne kadar direneceğini kestiremiyorum, bu nedenle handikap riskine girmeden direkt Nuggets galibiyetine yöneliyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.48
Rexbet Oranı: MS 2 – 1.69
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 28.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Piratas de Quebradillas Salı günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile …