Anasayfa / İddaa Tahminleri / Southland – Taranaki İddaa Tahmini 14.06.24

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 14.06.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cuma günü saat 10:30’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 175.5 olarak açıklamışlar. 

Southland ligin zayıf halkalarından birisi. Şuana kadar çıktıkları 14 maçtan sadece ama sadece 1 galibiyet elde edebildiler! Bunun yanında evlerindeki performanslarına baktığımızda sonuçlardan bağımsız olarak ortak noktanın yüksek tempo ve hücum odaklı basketbol olduğunu söyleyebiliriz. Son 3 iç saha maçlarından ikisinde bize bu paralelde 180 sayı ve 199 sayı izletmişlerdi. 

Taranaki ise ligin formda ve iddialı takımlarından birisi. Son 5 maçlarından 4 tanesini kazanırken 10 galibiyete ulaştılar ve 4. sırada yer aldılar, zirve yarışından sadece 2 galibiyet uzaktalar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise tempo ve hücum odaklı bir basketbol gördüğümüzü söyleyebiliriz rahatlıkla. Evden uzaktaki son 3 maçlarından ikisinde bize 213 sayı ve 189 sayı izletmişlerdi. 

İki takım arasındaki siklet farkı puan tablosuna da yansımış durumda. Taranaki elbette deplasmanda olmasına rağmen maçın favorisi. Ancak handikap riskine girmeyi tercih etmiyorum. Bunun yerine iki takımın da son dönemde sergiledikleri tempo ve hücum odaklı basketbola yöneleceğim. Ev sahibi ekibin 80-85 baremine çıkabileceğini, misafir takımın da 90 sayıları geçebileceğini tahmin ediyorum. Bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (175.5) – 1.64
intobet Oranı: ÜST (175.5) – 1.80
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …