Güncel
Anasayfa / Barcelona Lassa / Spanoulis: “Navarro başka bir şekilde emekli olmayı hak etmişti”

Spanoulis: “Navarro başka bir şekilde emekli olmayı hak etmişti”

Vassilis Spanoulis, vermiş olduğu bir röportajda geçtiğimiz günlerde emeklilik kararını açıklayan Juan Carlos Navarro’ya değindi.

Avrupa basketbolunun iki büyük değeri olan ve yıllarca hem milli takım hem kulüp takımı bazında birçok organizasyonda karşı karşıya gelen ikiliden Spanoulis, İspanyol meslektaşı için önemli ifadeler kullandı.

“Aldığı kararı ve yaşadıkları hoşuma gitmedi. İlk olarak şunu söyleyeyim, emeklilik kararının kendisine ait olduğunu düşünmüyorum! Bir yıl daha oynamak istesem, sanırım buna hakkım olurdu… Navarro gibi oyuncular, takım için sembol isimlerdir ve onlardan çok çok az var. Bir elin parmakları kadar ve hatta yarısı kadar… İşte bu yüzden Navarro’nun adına yakışır, geçmişine ve tarihine yakışır şekilde kariyerini bitirmeye hak ettiğini düşünüyorum.”Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.06.19

Çarşamba programında Avupa liglerinde zorlu final serilerindeki maçlar devam ediyor olacak ve bizleri birbirinden keyifli …