Anasayfa / Brillantes / Spartans – Brillantes İddaa Tahmini 22.06.24

Spartans – Brillantes İddaa Tahmini 22.06.24

Venezüela Ligi birinci grup mücadelesinde Spartans Cumartesi günü saat 02:00’da Brillantes ile karşılaşacak. intobet ev sahibi lehine 4.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Spartans son 5 maçtan 4 tanesini kazandı ve bu sayede de 8 galibiyete ulaşarak hedeflediği play-off potasına 6. sıradan girmeyi başardı. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise üst üste 3 kayıptan sonra 8 Haziran’da konuk ettikleri Frontinos’u tam 25 sayı farkla geçerek kötü gidişe dur dediklerini görebiliriz ki bu maçtan önceki 2 maçta da aslında sadece 5 sayı ve 4 sayı farklarla kaybetmişler, rakiplere iyi direnmişlerdi.

Brillantes ise rakibinin aksine formsuz bir dönemde, son 5 maçtan 3 tanesini kaybettiler. Ama buna rağmen topladıkları 9 galibiyetle onlar da 4. sıradan play-off potasında kendilerine yer bulmuş durumdalar. Diğer yandan deplasman karnelerinin sıkıntılı olduğunu belirtmek lazım, son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler… 14 Haziran’daki son deplasman sınavlarında Trotamundos’a zaman zaman direnseler de 8 sayı farkla kaybetmişlerdi.

Spartans 23 Mayıs’daki son karşılaşmalarında rakibine deplasmanda olmasına rağmen direnmiş, 9 sayı farkla kaybetmişti. Son dönemde yakaladığı form grafiği ile iyi basketbol oynayan ekibin bu kez kendi sahasında daha dirençli olacağını, hatta kazanmasının da sürpriz olmayacağını düşünüyorum. Bu nedenle de riski azaltmak adına lehlerine açılan handikapı da yanıma almayı tercih ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.61
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …