Anasayfa / Cocodrilos / Spartans – Cocodrilos İddaa Tahmini 11.08.22

Spartans – Cocodrilos İddaa Tahmini 11.08.22

Venezüela Ligi Doğu grubu mücadelesinde Spartans Perşembe günü saat 01:30’da Cocodrilos ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 156.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Spartans 13 maçın ardından hanesine 6 galibiyet yazdırabildi ve daha da önemlisi son 3 maçını üst üste kazanarak güzel bir seri yakalamış durumdalar. Bu seride galibiyetler dışında bir diğer ortak noktada da bizlere savunma odaklı, düşük skorlu maçlar izletmeleriydi. Sırasıyla 148, 152 ve 152 sayı üretilmişti o maçlarda. Son olarak deplasmanda Marinos’u 74-78 ile geçmişlerdi. O maçta Vick 18 sayı, 10 ribaund, Graterol 12 sayı, 11 ribaund ve Galloway 11 sayı, 8 ribaund, 5 asist ile galibiyeti getiren isimlerdi. 

Cocodrilos da rakibi gibi grubun formda isimlerinden biri. Son 3 maçlarını üst üste kazanmalarının yanı sıra toplamda 9 maçtan 8 galibiyet çıkardılar ve aslında grubun gizli lideri konumundalar, galibiyet yüzdesi anlamında en iyi takım olduklarını söyleyebiliriz rahatlıkla. Onların da son 3 maçlarından ikisinde bizlere düşük skorlar izlettiklerini söylemek yanlış olmaz, bu maçlarda sırasıyla 139 ve 151 sayı izlemiştik. 

İki takım arasında ciddi farklar olduğunu söylemek güç ki son haftalarda iki takım da formdalar. Bu nedenle de kimin kazanacağına dair ya da handikap seçeneklerine dair bahis almak bence riskli. Bunun yerine iki takımın da son haftalarda sergilediği düşük tempolu ve kısır mücadeleleri dikkate alarak tercihimi bu maçta da düşük skordan yana kullanacağım, iki takımın da 80 bareminin altında kalması beni şaşırtmaz. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ALT (156.5) – 1.81
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

ABA League iddaa tahmin ve analizleri

FMP Beograd – Mega Bemax İddaa Tahmini 03.10.22

Adriyatik Ligi açılış haftası mücadelesinde FMP Beograd Pazartesi günü saat 19:00’da Mega Bemax ile karşılaşacak. …