Anasayfa / HydroTruck Radom / Spojnia Stargard – HydroTruck Radom İddaa Tahmini 31.10.20

Spojnia Stargard – HydroTruck Radom İddaa Tahmini 31.10.20

Polonya Ligi 11. hafta mücadelesinde Spojnia Stargard Cumartesi saat 22:00’da HydroTruck Radom ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için henüz oran açıklamamışken Bets10 ise oranı 1.38 olarak belirlemiş.

Spojnia 8 maçın ardından hanesine 2 galibiyet yazdırabildi ve ligin vasat ekiplerinden biri. Bu galibiyetlerin tamamı da evlerinde gelmişti zaten, içerde 5 maçtan ikisini kazanabilmişlerdi. Son 2 iç saha maçlarında denk rakiplerinden Dabrowa’yı tam 15 sayı farkla geçerken bir diğer denk rakipleri Astoria’ya ise direnmelerine rağmen 9 sayı farkla yenilmişlerdi. Tarrant ve Cowells takımın istikrarlı skorerleri konumundalar, Steele de onlara biraz daha sağlam destek olunca maç kazanabiliyorlar.

Radom da rakibi gibi 2 galibiyet alabildi 8 maçtan ve onlar da iyi durumda değiller. Deplasmanda ise 0 çektiler, 2 maçlarını da kaybettiler şuana kadar oynadıkları. Son deplasman maçlarını 19 Eylül’de oynamışlar ve Ostrow karşısında direnmelerine rağmnen uzatma sonunda 5 sayı farkla yenilmişlerdi. Geçen hafta ise içerde oynamalarına rağmen Trefl karısında hiç varlık gösterememişler 20 sayı farkla yenilmişlerdi. Neal liderliğinde Zegzula ve Griffin’in katkılarıyla ayakta kalmaya çalışıyorlar.

İki takım da puan tablosunun son sıralarına yakın konumdalar ve işler pek yolunda gitmiyor. Ama en azından Spojnia’nın son maçlarda direnç seviyesini biraz daha yukarı çektiğini görüyoruz. Radom ise 19 Eylül’den bu yana sürekli içerde oynamanın avantajını hiç iyi kullanamamış bir takım. Bu deplasmanda da denk rakiplerini zaman zaman zorlayacaklarını düşünsemde Spojnia’nın hedef maçlardan biri olarak gördüğü bu karşılaşmayı agresif bir oyun sergileyerek kazanmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.30
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.38
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Kızıl Yıldız – Anadolu Efes İddaa Tahmini 26.11.20

Turkish Airlines Euroleague 11. hafta mücadelesinde Kızıl Yıldız Perşembe saat 21:00’da Anadolu Efes ile karşılaşacak. …