Güncel
Anasayfa / Hazırlık Maçları / Spojnia Stargard – Wilki Morskie Szczecin İddaa Tahmini 22.08.21

Spojnia Stargard – Wilki Morskie Szczecin İddaa Tahmini 22.08.21

Hazırlık Maçları kapsamında Slupsk’da düzenlene turnuvanın üçüncülük maçında Spojnia Stargard Pazar saat 15:30’da Wilki Morskie Szczecin ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 161.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış. 

Spojnia ilk maçında Trefl Sopot ile karşılaşmış ve hiç direnç gösterememiş, özellikle hücumda sınıfta kaldığı maçı 93-63 gibi can sıkıcı bir skorla kaybetmekten, daha doğrusu hezimete uğramaktan kurtulamamıştı. Hücumda felaket performans sergiledikleri maçta Mynarski 14 sayı, Justin Gray 11 sayı ve Fethiye’de hatırlayacağınız Erick Neal 11 sayı ile takımlarını ayakta tutmaya çalışmışlar ama diğer arkadaşlarından hiç destek alamamışlardı. 

Szczecin ise ilk maçında ev sahibi Czarni ile karşılaşmıştı. Zaman zaman direndikleri maçı 83-73’lük skorla kaybetmekten kurtulamamışlardı. Savunmada Beech ile Garrett’ı durduramadıkları gibi hücum anlamında da vasat bir performans sergilemişlerdi. Davis 21 sayı ile takımını tek başına sırtlamaya çalışırken sadece Schenk 11 sayı ile yani çift haneli skorlarla ona katkı verebilen isim olmuştu. Özellikle Dixon 6 sayı ve Dorsey-Walker sadece 2 sayıda kalarak hayal kırıklığı yaratmışlardı. 

İlk maçlarını kaybeden iki takımın karşılaşmasını izleyeceğiz. İki takımın ortak noktası sadece kaybetmeleri değil elbette, aynı zamanda da skor üretimi konusunda kısır kaldıklarını, hücum performansı açısından sezona hiç hazır olmadıklarını söyleyebiliriz. Bu maçta da birden bire patlama yapmalarını beklemiyorum. Hatta iki takımın da 80 sayının altında kalması beni şaşırtmaz çünkü düşük tempoda oynuyorlar. Bu nedenle beklentim toplam baremin aşılmayacağı yönünde. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ALT (161.5) – 1.83
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fiba Eurocup Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Dnipro – Trefl Sopot İddaa Tahmini 29.09.21

Bulgaristan’ın Sofya kentindeki fanusta düzenlenen FIBA Europe Cup elemeleri yarı final mücadelesinde Dnipro Çarşamba saat …