Anasayfa / İddaa Tahminleri / Starogard Gdanski – Koszalin İddaa Tahmini 02.11.18

Starogard Gdanski – Koszalin İddaa Tahmini 02.11.18

Polonya Ligi 5.hafta mücadelesinde Starogard Gdanski Cuma saat 21:00’da Koszalin ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 11.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 10.5 olarak açıklamış.

Starogard Gdanski 4 maçın 3 tanesini kazandı ve beklenenden iyi bir giriş yaptılar sezona. Evlerinde 2 maç oynadılar, ilkinde zayıf ekiplerden Krosno’yu 28 sayı farkla darma dağan ettiler ancak ikinci de güçlü rakiplerden Stelmet Gora’ya 14 sayı farkla yenildiler. Ligdeki son maçlarında ise GTK Gliwice’yi deplasmanda 3 sayı farkla geçerek moral depoladılar.

Koszalin ise 4 maçta 0 çekti ve Krosno ile beraber galibiyeti olmayan iki takımdan biri, yani net bir şekilde bu sezonun zayıf halkalarından biri konumundalar. Evden uzakta iki maç yaptılar, Stelmet Gora’dan 17 ve GTK Gliwice’den ise tam 24 sayı fark yediler. Son maçlarında ise evlerinde olmalarına rağmen ligin yeni takımlarından Stargard’a 6 sayı farkla kaybetmişlerdi.

Gdanski bu sezona iyi başlangıç yapan takımlardan biri ve evlerinde bir diğer zayıf takım Krosno’yu tam 28 sayı farkla geçerek bu tarz rakiplere karşı acımasız olacaklarını da gösterdiler. İşte Koszalin de bu sınıftaki rakiplerden biri, onlar da 0 çektiler 4 maçın ardından ve bu deplasmanda direnebileceklerini düşünmüyorum. Ev sahibinin çift haneli farklarla rahat bir galibyet almasını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-11.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-10.5) / 1.87
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Phoenix Suns – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 13.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın en formda takımlarından Phoenix Suns, Perşembe saat 23:00’da Dallas Mavericks ile karşılaşacak. Hem …