Anasayfa / Dabrowa Gornicza / Start Lublin – Dabrowa Gornicza İddaa Tahmini 28.03.22

Start Lublin – Dabrowa Gornicza İddaa Tahmini 28.03.22

Polonya Ligi 19. hafta erteleme maçında Start Lublin Pazartesi saat 20:30’da Dabrowa Gornicza ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 163.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 165.5 olarak belirlemiş.

Lublin ligin alt sıra takımlarıdan biri, 24 maçtan sadece 7 galibiyet çıkarabildiler ve 14. sırada yer alıyorlar. Düşme hattından 3 adım uzak kalarak ilk hedeflerini gerçekleştirmiş oldular diyebiliriz. Sezon ortalamalarına baktığımızda rakip potalara maç başına 76 sayı gönderdiklerini görüyoruz. Ama evlerinde oynadıkları son 3 maçlarından ikisinde bizlere çok daha yüksek skorlu mücadeleler izlettiklerinin de altını çizelim. Sırasıyla 204 ve 166 sayı üretilmişti bu maçlarda. 

Dabrowa da rakibi gibi ligin vasat ekiplerinden biri, 26 maçtan 9 tanesini kazanabildiler ve düşme potasından da play-off yarışından da 5’er galibiyet uzaktalar. Yani tam anlamıyla ligin tuzu kuru takımlarından biri olduklarını söyleyebiliriz rahatlıkla. Diğer taraftan yüksek tempoda oynamayı seven ama savunmada yumuşak kalan bir takım olduklarını da belirtelim. Son 2 deplasman maçlarında da bu paralelde yüksek skorlar izlemiştik. Sırasıyla 171 ve 169 sayı üretilmişti o maçlarda.

Ligin alt sıralarında yer alan ve sezonun geri kalanında düşme potasından uzak kalmak dışında başka bir hedefleri kalmayan iki takımın kapışmasını izleyeceğiz. Son haftalarda tempoyu yükselttiklerini gördük ve üretim konusunda orta halli olduklarını ancak kolay sayı yediklerini de biliyoruz. Bu maçta da bir tarafta Melvin, Dziemba, Scott gibi isimler, diğer tarafta Lewis, Sobin, Fenner varken karşılıklı olarak 80 sayıları geçmeleri sürpriz olmayacaktır. 

İddaa Oranı: ÜST (163.5) – 1.51
Rexbet Oranı: ÜST (165.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Mets de Guaynabo – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 24.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Salı günü saat 03:00’da Cariduros Fajardo ile karşılaşacak. …