Anasayfa / Dabrowa Gornicza / Start Lublin – Dabrowa İddaa Tahmini 02.09.23

Start Lublin – Dabrowa İddaa Tahmini 02.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Start Lublin Cumartesi günü saat 19:00’da Dabrowa ile karşılaşacak. intobet ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.54 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Lublin koç Gronek ile yola devam ederken kadrosunu büyük ölçüde yenilemişti. 4 oyuncu dışında takımın tamamı değişti, o isimlerden tecrüebeli Dziemba yine takımın önemli parçalarından birisi olacak. Yeni eklenen isimlere bakınca ise takımın dümeninde O’Reilly olacak. Trey Wade, Barret Benson, Jabril Durham, Gabric diğer beklentilerin yüksek olduğu isimler. Hazırlık dönemine de iyi başladılar ve ilk maçlarında başkent ekibi Legia’ya potayı göstermeden 72-56 ile yendiler.

Dabrowa ise koçunu değiştirdi ve göreve Balibrea’yı getirdiler. Onun yönetiminde Kucharek ve Piechowicz dışında tüm kadroyu da değiştirdiler, yepyeni bir takım kurdular. Tayler Persons, Lovell Cabbil, Horne, Carvacho, Marc Garcia takımın yeni silahları konumundalar. Onlar rakiplerinin aksine ilk hazırlık maçlarına çıkacaklar, henüz bu yeni takımın bir test yapma şansı olmadı yani.

Kağıt üstünde Lublin’in hem koç hem de oyuncu kalitesi ve tecrübesi anlamında bir adım önde olduğunu düşünüyorum. Nitekim rakibin aksine onlar ilk hazırlık maçlarını yaptılar ve etkili bir savunma performansı eşliğinde Legia’yı 16 sayı farkla ezip geçtiler. Bu maçta da favori olduklarını düşünüyorum ve Wade, O’Reilly, Brenson, Durham gibi silahların liderliğinde kazanacaklarını tahmin ediyorum. Yine de hazırlık maçı olduğu için handikap riskine girmeyeceğim. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 – 1.54
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …