Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Strasbourg – Le Mans İddaa Tahmini 10.05.22

Strasbourg – Le Mans İddaa Tahmini 10.05.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 33. hafta mücadelesinde Strasbourg Salı saat 21:00’da Le Mans ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler.

Strasbourg sezonun play-off yarışçılarından biri, 31 maçtan 18 tanesini kazandılar ve bir maç daha kazanmaları durumunda play-off biletini garantilemiş olacaklar. Ayrıca şuan için 6. soradalar ve 4. sıradaki Limoges ile aynı galibiyet sayısındalar, yani kalan maçlarda ligi 4. sırada bitirip play-off’a ev sahibi avantajı ile girme şansları da devam ediyor. Bununla beraber son haftalarda ise formsuz olduklarını belirtmek gerekli, son 2 maçlarında önce içerde Bourg’a uzatma sonunda 4 sayı farkla sonra da ligin vasat ekiplerinden Roanne’a deplasmanda 3 sayı farkla yenilmişlerdi.

Le Mans ise rakibinden 1 maç fazlasıyla 1 galibiyet geride ama 9. sırada, play-off ptoasının hamen dışında yer alıyor. Kalan 2 maçlarını kazansalar bile Cholet kalan maçlarından birini hatta ikisini kaybetmedikçe play-off şansları yok. Ama son 3 maçlarını üst üste kaybederken bile son ikisinde yüksek dirençle oynadıklarını, halen pes etmediklerini gösterdiklerinin altını çizelim, önce içerde Le Portel’e 1 sonra da yine içerde güçlü rakipleri Monaco’ya 1 sayı farkla yenilmişlerdi sadece. 

İki takım arasında elbette kadro kalitesi anlamında farklar var, Strasbourg rakibinden daha iyi bir kadroya sahip. Ama son maçlarda formsuz bir görüntü çizdiler. Le Mans ise rakibi gibi son maçlarda üst üste kayıplar yaşasa da yüksek dirençle oynadı, olumlu sinyaller verdi. Play-off şanslarını devam ettirebilmek adına son maçta Monaco karşısında Johnson-Odom ve Cunningham liderliğinde sergiledikleri kaliteli basketbolu bıraya da taşıyacaklarını, kaybetseler de iyi durumda olmayan Strasbourg’uu zorlayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.51
Bets10 Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.69
Güven Endeksi: 3Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Auckland Tuatara – Bay Hawks İddaa Tahmini 18.05.22

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Auckland Tuatara Çarşamba saat 10:30’da Bay Hawks ile karşılaşacak. İddaa ev …