Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Strasbourg – Le Portel İddaa Tahmini 24.10.20

Strasbourg – Le Portel İddaa Tahmini 24.10.20

Fransa JeepElite Pro A 6. hafta mücadelesinde Strasbourg Cumartesi saat 18:00’da Le Portel ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 83.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 84.5 olarak belirlemiş.

Koç Tuovi’nin öğrencileri sezona orta şekerli bir giriş yaptılar, 6 maçtan 3 tanesini kazanabildiler. İç saha performansları ise daha iyi durumda, 3 maçtan ikisini galibiyetle geçtiler ve bu maçlarda ortalama 88 sayı göndermişlerdi rakip potalara. Son iç saha maçlarında da vasat rakipleri Boulazac’a hiç acımamışlar, 100-84’lük skorla kazanarak ne kadar formda olduklarını göstermişlerdi. Jefferson ve Colson ikilisini takımın skor yükünü çekiyorlar, zaman zaman Wainwright ile Morin de onlara destek oluyorlar.

Le Portel her ne kadar 2 maçını kazanmış olsa da bu onların ligin zayıf halkalarından biri olduğu gerçeğini değiştirmiyor açıkçası. Çünkü zaten oynadıkları rakipler de kendileri gibi vasat ekiplerdi, Boulazac ve Chalons Reims’i geçtiler. Şimdi ilk ciddi sınavlarını verecekler Strasbourg karşısında. Bu iki denk rakibe karşı tempoyu kontrol edip onlara kendi oyunlarını kabul ettirmişler, bu şekilde galibiyete uzanmışlardı.

Strasbourg açık alanı ve yüksek tempoyu çok iyi kullanan, rakiplerini bu şekilde forse eden bir ekip. Le Portel her ne kadar tempoyu düşürmek isteyecek olsa da Jefferson ve Lansdowne gibi dominant guardların buna izin vermeyeceğini, Strasbourg’un açık alan etkinliğini yavaşlatabilecek kalitede bir savunmalarının olmadığını düşünüyorum. Bu nedenle tercihimi formda Strasbourg’un kazanırken 85 sayıları geçebileceğini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (83.5) – 1.45
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (84.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Finlandiya – Gürcistan İddaa Tahmini 28.11.20

2022 FIBA EuroBasket elemeleri kapsamında pandemi önlemleri nedeniyle Espoo, Finlandiya’da organize edilen fanusta oynanacak olan …