Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Strasbourg – Paris Levallois İddaa Tahmini 27.04.19

Strasbourg – Paris Levallois İddaa Tahmini 27.04.19

Fransa JeepElite Pro A 30.hafta mücadelesinde Strasbourg Cumartesi saat 21:00’da Paris Levallois ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 8.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

Strasbourg bu sezon beklentilerin altında kalan ekiplerden biri, koç Collet’nin öğrencileri kaliteli kadroyu performans olarak bir türlü parkeye istikrarlı bir şekilde yanıstamıyorlar. Ama en azından evlerinde iyi iş çıkardıklarını söyleyebiliriz, 14 maçtan 11 tanesini kazandılar şuana kadar. Ayrıca evlerinde tam 6 galibiyetlik harika bir seri ile geliyorlar bu maça. Son 3 iç saha maçlarına baktığımızda Dijon’u 13, Fos Sur Mer’i 33 ve Boulazac’ı uzatma sonunda 5 sayı farkla geçmişlerdi.

Paris ise son haftaların formsuz ekiplerinden biri, son 3 maçlarını üst üste kaybettiler ve play-off yarışında büyük yara aldılar. 14 galibiyette kaldılar ve 8.sıradan 2 maç uzaktalar artık. Deplasman karneleri ise orta şekerli, 14 maçtan 6 tanesini kazandılar. Son 2 deplasman maçlarını kaybederken zayıf halka Le Portel’den 5 ve iddiası kalmamış Chalon Saone’dan 11 sayı fark yemişlerdi.

Strasbourg Green, Nzeulie ve Collins gibi tecrübeli kısaların yanına Fall gibi yetenekli bir uzunu koyarak aslında kaliteli bir kadro kurdu. Sezon ortasında ekledikleri Eddie de hücumda önemli bir silaha dönüştü. Bu kaliteli kadro ile deplasmanlarda sorun yaşasalar da en azından içerde kolay kolay kaybetmiyorlar. Son maçlarda yakaladıkları form grafiğini deplasmanlarda zorlanan ve son haftalarda düşüşte olan Paris karşısında da göstereceklerini düşünüyorum, çift haneli farklarla kazanmaları beni şaşırtmaz.

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-6.5) / 1.72
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Bilbao – Andorra İddaa Tahmini 07.12.19

İspanya Liga Endesa 12.hafta mücadelesinde Bilbao Cumartesi saat 22:30’da Andorra ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin …