Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Strasbourg – Roanne İddaa Tahmini 25.04.21

Strasbourg – Roanne İddaa Tahmini 25.04.21

Fransa Jeep Elite Pro A 34. hafta mücadelesinde Strasbourg Pazar saat 19:00’da Roanne ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 83.5 olarak açıklamışken Bets10 ise liniti 85.5 olarak belirlemiş.

Strasbourg hem adını BCL’de Final 8’e yazdırmayı başardı hem de ligde ilk 4 yarışında iyi durdumdalar. 19 maçtan 13 tanesini kazandılar ve kendilerine 4. sırada yer buldular. Evlerinde oynadıkları 10 maçtan 7 tanesini kazanırken de bizlere genelde hücumda etkili peformanslar izletmişlerdi, ortalama 85 sayı gönderiler rakip potalara. İki kulvarda oynadıkları son 5 iç saha maçlarından 4 tanesinde 83 baremi aşılmıştı, tek maçta ise 23 Nisan’da konuk ettikleri ligin formda şampiyonluk adaylarından Monaco’ya direnememişler, özellikle hücumda sınıfta kalmışlar ve 70-82 ile kaybetmişlerdi. 

Ronanne ise ligin orta şekerli takımlarıdan biri 20 maçlarından 9 tanesini kazanabildiler ve kendilerine 10. sırada yer bulabildiler. Deplasmanda ise 11 maçtan 7 tanesini kaybettiler ve pek iyi durumda olmadıklarını söyleyebiliriz, evden uzakta ortalama 81 sayı görüyorlar potalarında. Diğer taraftan son 3 maçlarından ikisinde 80 ve 83 sayı yediklerini de belirtelim. Francisco ve Artis gibi isimlerle genelde tempoyu yüksek tutup, hücum performansları ile kazanmaya çalışıyorlar. 

İki takımın ligde koştukları kulvar farklı. Strasbourg ilk 4 yarışında sağlam bir yer edinme çabasındayken Roanne ise play-off yarışından kopmak istemiyor. Bu nedenle seviyeleri de farklı elbette. Tek ortak noktaları tempoyu sevmeleri ve açık alanda fırsatlar bulduklarında yüksek skorlara çıkabilmeleri. Strasbourg bu anlamda rakibin vasat savunması karşısında Jefferson ve Colson liderliğinde skor üretimi konusunda sorun yaşamayacaktır. Koç Tuovi’nin öğrencilerinin son maçlarda olduğu gibi 80 baremini zorlanamadan geçeceğini düşünüyorum. Alternatif olarak da Strasbourg’un düşük handikaplı galibiyetleri değerlendirilebilir. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (83.5) – 1.50
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (85.5) – 1.87
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Dijon – Orleans İddaa Tahmini 17.05.21

Fransa Jeep Elite Pro A 12. hafta erteleme maçında Dijon Pazartesi saat 21:00’da Orleans ile …