Anasayfa / Cocodrilos / Supersonicos – Cocodrilos İddaa Tahmini 31.07.22

Supersonicos – Cocodrilos İddaa Tahmini 31.07.22

Venezüela Ligi mücadelesinde Supersonicos Pazar günü saat 20:00’da Cocodrilos ile karşılaşacak. Rexbet misafir takımın galibiyeti için oranı 1.58 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Supersonicos ligin vasat takımlarından biri, 5 maçlarından sadece iki tanesini kazanabildiler. Hanelerine yazabileceğimiz tek artı ise bu galibiyetlerin üst üste son maçlarda gelmesiydi. İki galibiyet de Spartans karşısında gelmişti, içerde 6 ve deplasmanda 7 sayı farkla kazanmışlardı. Son maçı 76-83 ile kazanırken Efianayi (19 sayı, 6 ribaund), Vildoza (18 sayı, 6 ribaund, 9 asist) ve Gonzalez (17 sayı) öne çıkan isimlerdi. 

Cocodrilos ise ligin iddialı takımlarından biri, 6 maçlarından 5 tanesini kazandılar. Daha doğrusu 5 maçlık güzel serileri son maçta konuk ettikleri denk rakipleri Gladiadores karşısında sona ermişti, 67-71 ile kaybetmişlerdi evlerinde oynamalarına rağmen. Hücumda zorlandıkları o karşılaşmada Stone 18 sayı, 5 ribaund, Solano 13 sayı, 12 asist ve Chourio 10 sayı, 6 ribaund ile takımlarını ayakta tutmaya çalışan isimler olmuşlar ama yetersiz kalmışlardı sonuçtan da anlaşılacağı üzere.

İki takım arasında net bir seviye farkı olduğunu düşünüyorum ki bunu puan tablosuna bakınca da görebiliyoruz zaten. Supersonics son 2 maçını kazanmış olsa da bunlar aynı rakibe, Spartans’a karşı gelmişti. Cocodrilos ise ilk 5 maçını kazanarak ne kadar iddialı bir takım olduğunu ispatlamıştı. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen hata yapmayacaklarını, Stone ve Solano gibi tecrübeli silahlar liderliğinde kazanan taraf olacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 2 – 1.58
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

ABA League iddaa tahmin ve analizleri

FMP Beograd – Mega Bemax İddaa Tahmini 03.10.22

Adriyatik Ligi açılış haftası mücadelesinde FMP Beograd Pazartesi günü saat 19:00’da Mega Bemax ile karşılaşacak. …