Anasayfa / Avusturya Ligi / Swan Gmunden – Flyers Wels İddaa Tahmini 18.05.23

Swan Gmunden – Flyers Wels İddaa Tahmini 18.05.23

Avusturya Ligi yarı final serisi 5. maçında Swan Gmunden Perşembe günü saat 18:00’da Flyers Wels ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 13.5 handikap belirlemişler. 

Gmunden normal sezonu lider olarak tamamlayarak ligin güçlü şampiyonluk adaylarından biri olduğunu göstermişti. Ancak bu seride beklenenden çok daha fazla zorlandılar. Ev sahibi avantajını aslında iyi kullanamadılar ve ilk maçtan rakibin servis kırmasına izin verdiler ama sonrasında onlar da rakibi bir kere deplasmanda yenerek tekrar avantajı ele aldılar ve buraya, yani son maça kadar da bunu korudular. Şimdi tamam mı devam mı maçına evlerinde çıkma şansına sahipler. 

Wels sezonu 4. sırada bitirerek dişli bir rakip olduğunu göstermişti fakat bu seride bu kadar fazla direnmeleri bence sürpriz oldu. Özellikle Gmunden’i deplasmanda hem de ilk maçtan devirmeleri işin rengini epey değiştirdi. Ama sonrasındaki bu sahadaki 2. maçta 10 sayı fark yemişlerdi. 4. maçta ise kendi sahalarında dirençlerini son ana kadar taşıyarak 81-80 ile kazanmayı başarmışlardı. Şimdi deplasmanda tamam mı devam mı diyecekler!

İki takım da birbirini deplasmanda yenerek sonucunun tahmin edilmesinin zor bir seri olduğunu gösterdiler bizlere. Elbete Gmunden daha kaliteli bir kadroya sahip ve bu karar maçını da sahalarında oynamanın avantajına sahipler. Ama direncini hep yüksek tutmuş olan bir Wels’in de bu kritik maçta kolay geri adım atacağını düşünmüyorum. Deplasmanda da olsalar burada daha önce yendikleri rakibe direneceklerini, handikapta kalabileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+13.5) – 1.55
intobet Oranı: MS 2 (+13.5) – 1.71
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Çekya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

BK Opava – Decin İddaa Tahmini 28.05.23

Çekya Ligi final serisi 2. maçında BK Opava Pazar günü saat 18:10’da Decin ile karşılaşacak. …