Anasayfa / Endonezya Ligi / Tangerang Hawks – Prawira Bandung İddaa Tahmini 26.06.24

Tangerang Hawks – Prawira Bandung İddaa Tahmini 26.06.24

Endonezya Ligi mücadelesinde Tangerang Hawks Çarşamba günü saat 14:00’da Prawira Bandung ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 15.5 handikap belirlemişler. 

Tangerang ligin vasat takımlarından birisi. Son dönemde de formsuzlar, 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler. Bu nedenle de 6 galibiyette kaldılar ve 11. sırada yer aldılar. Hedefledikleri play-off potası ile aralarında tam 6 galibiyetlik bir fark oluşmuş durumda! Evlerindeki son 2 maçta güçlü Dewa’dan tam 30 sayı fark yerken, Solo’ya ise aslında beklenenden iyi direnmişler ama 8 sayı farkla yine kaybetmişlerdi. 

Prawira ise ligin formda takımlarından birisi, son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar ve bu sayede de kendilerine 15 galibiyetle play-off potasında yer buldukar. Aslında maçları eksik olduğu için 7. sıradalar, galibiyet yüzdesine baktığımızda ilk 3 sırayı zorlayacak konumda olduklarını belirtelim. Deplasman karnelerine baktığımızda son 4 maçı üst üste kazanırken 3 tanesinde rakiplere çift haneli farklarla üstünlük kurduklarını belirtelim, sonuncusunda Medan’ı tam 30 sayı farkla sahadan silmişlerdi!

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu net olarak biliyoruz. Prawira ligin iddialı takımlarından birisi. Son dönemde deplasmanlarda da etkili performanslara imza attıklarını biliyoruz. Bu maçta da kendi sikletlerinde olmayan, ligin vasat takımlarından birisi karşısında sürprize izin vermeyeceklerini düşünüyorum. Son maçta Medan’a uyguladıkları 30 farklık tarifenin bir benzerini ortaya koyacaklarını, kazanırken handikapı geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-15.5) – 1.67
intobet Oranı: MS 2 (-15.5) – 1.83
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …