Anasayfa / Endonezya Ligi / Tangerang Hawks – West Bandits İddaa Tahmini 21.06.24

Tangerang Hawks – West Bandits İddaa Tahmini 21.06.24

Endonezya Ligi mücadelesinde Tangerang Hawks Cuma günü saat 16:00’da West Bandits ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 13.5 handikap belirlemişler. 

Tangerang ligin vasat takımlarından birisi. Son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler, formsuz bir dönemden geçiyorlar. Bu nedenle de 6 galibiyette kaldılar ve play-off yarışından 3 adım uzakta bir konumdalar şuan için… Evlerindeki son maçta da güçlü rakiplerden Dewa karşısında hiç direnememişler ve sadece 67 sayı üreterek tam 30 sayı farkla kaybetmişler daha doğrusu hezimete uğramışlardı! 

Bandits ise ligin iddialı takımlaroından birisi. Son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve bu sayede de 3. sırada kendilerine yer buldular. Deplasman karnelerine baktığımızda da işlerin yolunda olduğunu gördük, o maçlarda önce denk rakiplerden Dewa’yı 9 sayı farkla sonra da kendi sikletlerinde olmayan Rans’ı tam 19 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. 2 Amerikalı oyuncuları Barkley ve Gettys takımın skor yükünü çeken isimler konumundalar.

İki takım arasındaki siklet farkını bize puan tablosu da söylüyor. Artı son dönemde aldıkları sonuçlara bakınca Bandits’in deplasman maçlarında bile ne kadar etkili olduğunu görüyoruz. Kendi sikletlerinde olmayan Tangerang karşısında sürprize izin vermeyeceklerini, Barkley ve Gettys liderliğinde zorlanmadan kazanacaklarını yani handikapı da geçebileceklerini düşünüyorum. Deplasmanda olmalarıyla beraber güven endeksimi handikapın yüksekliğine paralel olarak düşük tuttum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-13.5) – 1.69
intobet Oranı: MS 2 (-13.5) – 1.85
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …