Anasayfa / Auckland Tuatara / Taranaki – Auckland İddaa Tahmini 07.07.24

Taranaki – Auckland İddaa Tahmini 07.07.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Taranaki Pazar günü saat 06:00’da Auckland ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad ilk yarı için sayı limitini 90.5 olarak açıklamışlar. 

Taranaki son 5 maçtan 4 tanesini kazanırken bu sayede 13 galibiyete ulaşmıştı ve kendisine de hedeflediği üzere 4. sırada yer buldu. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 5 maçlarının tamamında hücum odaklı, yüksek tempolu mücadeleler sergilemişlerdi ve o maçlarda bize minimum 178 sayı izletmişlerdi zaten. 28 Haziran’daki son sınavlarında konuk ettikleri Canterbury’e 83-111 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı.

Auckland ise son 3 maçını üst üste kazanarak formda bir dönemde olduğunu gösterdi ve bu sayede de kendilerine 15 galibiyetle 2. sırada yer buldular, bu noktayı koruyarak play-off’da ilk turu bay geçmek istiyorlar. Yakaladıkları bu 3 maçlık seride galibiyetler dışında bir diğer ortak nokta ise yüksek skorlu performanslardı, maçların ikisinde bize 177 sayı ve 172 sayı izletmişlerdi. 

İki takım da son dönemde formda ve ilk 4 yarışında önemli adaylardan biri konumundalar. Dolayısıyla denk güçlerin kapışması demek yanlış olmayacaktır. Bana göre kimin kazanacağını ve ne kadar fark olacağını kestirmek kolay değil bu maçta. Ama diğer yandan iki takımın da son dönemde tempo ve hücum odaklı bir basketbol oynadığını biliyoruz, bu maçta da birbirlerine savunmada fazla problem çıkarmayacaklarını ve bize bol skorlu, keyifli bir Pazar mücadelesi izleteceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: İY ÜST (90.5) – 1.64
Betroad Oranı: İY ÜST (90.5) – 1.77
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …