Anasayfa / Auckland Tuatara / Taranaki Mountainairs – Auckland Tuatara İddaa Tahmini 10.06.22

Taranaki Mountainairs – Auckland Tuatara İddaa Tahmini 10.06.22

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Taranaki Mountainairs Cuma günü saat 10:30’da Auckland Tuatara ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 8.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 10.5 olarak açıklamış.

Taranaki ligin orta halli takımlarından biri. Şuana kadar oynadıkları 7 maçtan 3 tanesini kazanabildiler. Evlerinde oynadıkları son maçta ise Wellington karşısında varlık gösterememişler ve 11 sayı farkla yenilmişlerdi. Savunmada çok yumuşak kaldıkları ve zorlandıkları o maçta Hilliard 36 sayı, 7 ribaund ve Douglas 20 sayı, 9 ribaund, 9 asist ile direnmiş olsalar da takım arkadaşlarından yeteri kadar destek alamamışlar, yetersiz kalmışlardı tek başlarına. 

Auckland ise sezonun ilk bölümünü en iyi oynayan takım kuşkusuz, 8 maçtan 7 tanesini kazandılar ve liderlik koltuğunda oturuyorlar. Son 3 maçlarını da üst üste kazandılar. Son deplasman maçlarında Hawks karşısında beklenenden rahat bir oyun ortaya koymuşlar ve 88-99 ile kazanmayı bilmişlerdi. 4 Haziran’daki o maçta Johnson 21 sayı, 9 ribaund, Russo-Nance 21 sayı, 3 ribaund, 4 asist, Schneider 20 sayı, 10 ribaund, 8 asist ve Loe 18 sayı, 8 ribaund, 4 asist ile galibiyet getiren isimler olmuşlardı.

İki takım arasında sadece puan tablosunda ve form grafiği anlamında farklar yok, Auckland’ın elinde çok daha kaliteli ve geniş bir kadro var. Şuana kadar içerde dışarıda farketmeksizin tüm rakiplere karşı bu kalite sayesinde net bir üstünlük kurdular. Taranaki gibi kendi sikletlerinde olmayan bir rakip karşısında sorun yaşamayacaklarını düşünüyorum. Kazanmalarını beklediğim bu maçta Johnson, Russo-Nance, Schneider, Loe gibi silahlarla da handikapı aşacaklarını, çift haneli farkları yakalayabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-8.5) – 1.47
Rexbet Oranı: MS 2 (-10.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 28.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Piratas de Quebradillas Salı günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile …