Anasayfa / Avustralya Ligi / Tasmania Jackjumpers – Brisbane Bullets İddaa Tahmini 03.12.21

Tasmania Jackjumpers – Brisbane Bullets İddaa Tahmini 03.12.21

Avustralya NBL Ligi açılış maçında ligin yeni takımlarından Tasmania Jackjumpers Cuma saat 11:30’da Brisbane Bullets ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 166.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 168.5 olarak belirlemiş.

Tasmania’nın kadrosuna baktığımızda iki tanıdık guard göze çarpıyor. Eski Daçkalı Magette ve daha önce ülkemizde hem Efes hem de Beşiktaş formalarını terletmiş olan Josh Adams. Zaten bu iki ismin de sezon boyunca takıma liderlik etmesi bekleniyor. Onlar dışında tecrübeli forvet Steindl, genç Rus yetenek Mikhailovskii ve Will Magnay takımın diğer silahları konumundalar. Son hazırlık maçlarında konuk ettikleri Taipans’ı 83-68 gibi net bir skorla geçmeyi başarmışlardı. 

Ligin köklü takımlarından Bullets’ın kadrosuna baktığımızda ise Çinli uzun Chuanxing Liu, Anthony Drmic, Deng Deng, tecrübeli skorer Lamar Peterson, milli guard Sobey, genç Fransız yetenek Tom Digbeu ve Tyrell Harrison takımın öne çıkan isimleri konumundalar. Son 3 hazırlık maçlarından ikisinde temponun yüksek olduğunu gördük ve bu maçları kazanırken bizlere sırasıyla 190 ile 180 sayı izletmişlerdi. Hücum performansları ile bu sezon dikkat çekebilirler. 

Tasmani takım olarak ligin yenilerinden olsa da ellerinde bu seviyelere yabancı olmayan tecrübeli isimler var. Özellikle Adams-Magette ikilisinin hücum performansları ile takımı sırtlamaları, yüksek tempoda verimli bir hücum takımı olarak arkadaşlarını organize etmelerinin yanı sıra skor yükünü de çekmeleri bekleniyor. Karşılarında da tempoyu seven ve yüksek potansiyele sahip Peterson ve Sobey gibi isimler olacağını, Tasmania’da kapalı gişe bir maç oynayacağını da düşündüğümüzde bizlere keyifli ve bol skorlu bir mücadele vaadettiklerini söylemek sanırım yanlış olmayacaktır. 

İddaa Oranı: ÜST (166.5) – 1.54
Rexbet Oranı: ÜST (168.5) – 1.84
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Heidelberg – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 23.01.22

Almanya easyCredit BBL 18. hafta mücadelesinde Heidelberg Pazar saat 20:00’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. …