Güncel
Anasayfa / Avustralya Ligi / Tasmania Jackjumpers – Melbourne United İddaa Tahmini 30.04.22

Tasmania Jackjumpers – Melbourne United İddaa Tahmini 30.04.22

Avustralya Ligi yarı final serisi 2. maçında Tasmania JackJumpers Cumartesi saat 13:00’da Melbourne United ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 6.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Ligin yeni takımı Tasmania normal sezonu 4. sırada bitirip yarı finali kaparak çok önemli bir işe imza atmış, beklentilerin üstüne çıkmıştı. Yarı final serisindeki ilk maçta güçlü rakibi, normal sezonu lider olarak tamamlayan United karşısında zaman zaman direnseler de özellikle rakibin sert savunmasını aşamamışlar ve 74-63 ile kaybetmişlerdi. O maçta Adams 16 sayı, 5 ribaund ve McVeigh 15 sayı, 4 ribaund ile yegane çift haneli üretim yapabilen isimler olmuşlardı. McIntosh ile Magette’nin toplamda sadece 12 sayıda kalmaları planları bozmuştu. 

United normal sezonu lider bitirirken savunmadan çok etkili hücum performansı ile bilinen, yüksek tempoda oynayan bir takımdı. Ama bu serinin ilk maçına beklentilerin aksine savunmada vidaları sıkarak galibiyete ulaştılar. Galibiyet için attıkları 74 sayı yeterli olmuştu. Agada 16 sayı, 7 ribaund, Lual-Acuil 15 sayı, 7 ribaund ve Dellavedova 11 sayı, 6 ribaund, 5 asist ile beklendiği gibi öne çıkmışlar, Goulding, Ili, Baba, Hukporti gibi isimlerin tek hanelerde kaldığı maçta takımlarını galibiyete taşımışlardı. 

İki takım arasında elbette net bir kalite ve seviye farkı var. United ilk maçta evinde kazandıktan sonra şimdi deplasmanda da kazanarak seriyi uzatmadan finale çıkmak istiyor. Ama ilk maçta da zaman zaman direnç sinyalleri veren Jumpers’ın kendi sahasında, taraftarı önünde öyle kolay pes etmeyeceğini düşünüyorum. Bu kez Adams’ın yanında McIntosh ile Magette’yi de devreye sokacaklarını, kaybetseler de savaşarak son anlara kadar oyunun içinde kalacaklarını, handikapın geçilmeyeceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+6.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.88
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Türkiye – Slovenya İddaa Tahmini 12.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında Türkiye Cuma günü saat 20:00’da Slovenya ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine …