Anasayfa / İddaa Tahminleri / Taurinos – Spartans İddaa Tahmini 28.08.22

Taurinos – Spartans İddaa Tahmini 28.08.22

Venezüela Ligi Doğu grubu mücadelesinde Taurinos Pazar günü saat 18:30’da Spartans ile karşılaşacak. intobet misafir takımın galibiyeti için oranı 1.55 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Taurinos grubun ve ligin zayıf halkalarından birisi, 13 maçlarından sadece 3 tanesini kazanabildiler ki son 4 maçlarından 3 tanesini de kayıpla kapatmışlardı. Son 2 maçlarında içerde Cocodrilos’a 76-81 ile kaybetmişler, sonrasında Marinos karşısındaki deplasman maçında da sahaya çıkmadıkları için hükmen 20-0 ile kaybetmiş sayılmışlardı. Evlerinde kaybettikleri Cocodrilos maçında Quintin 23 sayı, 10 ribaund ve Escobar 14 sayı, 3 ribaund ile yegane direnen isimlerdi.

Spartans ise grubun orta halli takımlarından biri. 15 maçlarından 7 tanesini kazanabildiler ama ilk 4 yarışından 4 galibiyet uzakta kaldılar. Önemli bir seri yakalamaları lazım seriye dahil olabilmek adına. Ayrıca üst üste 4 maçlarını kazanıp güzel bir seri yakalamışlardı ama 19 Ağustos’daki son maçlarında, konuk ettikleri güçlü Gigantes’e direnseler de 64-70 ile kaybettiler ve serinin sona ermesine engel olamamış oldular. O maçta Galloway 19 sayı, 5 ribaund, 4 asist ve Palacios 15 sayı, 9 ribaund, 7 asist ile öne çıkan isimlerdi.

Her ne kadar puan tablosunda aralarında ciddi farklar yokmuş gibi görünse de sahada oynanan basketbol anlamında Spartans rakibinden hem kalite hem de istikrar anlamında önde olan taraf. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen Galloway ve Palacios liderliğinde sorun yaşamayacaklarını düşünüyorum. Ancak yine de ev sahibinin direniş riskini almamak adına misafir takımın direkt galibiyetinden yana tercihimi yapacağım. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 – 1.55
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

ABA League iddaa tahmin ve analizleri

FMP Beograd – Mega Bemax İddaa Tahmini 03.10.22

Adriyatik Ligi açılış haftası mücadelesinde FMP Beograd Pazartesi günü saat 19:00’da Mega Bemax ile karşılaşacak. …