Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Telekom Bonn – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 02.03.23

Telekom Bonn – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 02.03.23

Almanya easyCredit BBL 29. hafta mücadelesinde Telekom Bonn Perşembe günü saat 21:00’da Crailsheim Merlins ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takımın lehine 14.5 handikap belirlemişler.

Bonn bu sezonun sürpriz yumurtası konumunda tartışmasız. Şuana kadar 20 maçtan topladıkları 18 galibiyetle liderlik koltuğunu Alba ile paylaşıyorlar, tek deavantajları 1 maçlarının fazla olması. Bu arada 5 maçlık genel bir serileri var ligde. Evlerinde ise bu serinin tam 9 maça çıktığını, birbaşka deyişle bu sezon iç sahada hiç kaybetmediklerini görüyoruz! Bu 9 maçta rakiplerine ortalamada tam 20 sayı farkla üstünlük kurduklarının da altını çizelim! Son olarak milli aradan önce alt sıra ekiplerinden Mitteldeutscher’i burada konuk etmişler ve 91-57’lik skorla sahadan silmişlerdi!

Merlins ise ligin vasat ekiplerinden birisi. Şuana kadar 7 galibiyet toplayabildiler ve düşme potasından sadece 2 galibiyet uzaktalar, tehlikeli sularda yüzmeye devam ediyorlar. Genelde son 4 maçlarını, deplasmanda ise son 2 maçlarını üst üste kaybettiklerini görüyoruz. Evden uzakta sırasıyla Alba’dan tam 23 ve Gottingen’den ise 13 sayı fark yemişlerdi bu son iki kayıpta. Batemon, Mikalauskas, Lewis takımın ayakta kalmaya çalışan isimleri diyebiliriz.

İki takım arasında elbette net bir siklet farkı var! Bonn bu sezonun flaş takımı ve lider Alba ile aynı galibiyet sayısına sahipler. Ligde özellikle evlerinde çok dominant bir oyun ortaya koyuyor koç Illsalo’nun öğrencileri ve bu maçta da kendi sikletlerinde olmayan, ilk yarıda deplasmanda 16 sayı farkla yendikleri rakipleri karşısında saha avantajını da kullanarak Shorts, Ward, Hawkins gibi etkili kısalar liderliğinde sorun yaşamayacaklarını, handikapı geçerek rahat bir galibiyete daha imza atacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-14.5) – 1.45
Rexbet Oranı: MS 1 (-14.5) – 1.59
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …