Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Telekom Bonn – Gottingen İddaa Tahmini 27.12.20

Telekom Bonn – Gottingen İddaa Tahmini 27.12.20

Almanya easyCredit BBL 9. hafta mücadelesinde Telekom Bonn Pazar saat 20:00’da Gottingen ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti durumunda toplam sayı limitini 167.5 olarak açıklamışken Bets10 ise aynı bahis için limiti 168.5 olarak belirlemiş.

Bonn 8 maçın ardından sadece 2 galibiyet alabildi ve ligin vasat takımları arasında yer alıyorlar. Bunun temel nedenlerinden biri hücumdaki verimsiz performansları; şuana kadar maç başına 77 sayı gönderebildiler rakip potalara. Bununla beraber son maçlarında da gördük ki hücumda zorlanıyor olsalar da savunmada iyi işler çıkarıyorlar. Son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve üç maçın tamamında da düşük skorlar gördük, sırasıyla 149, 146 ve 149 sayı izlemiştik bu maçlarda.

Gottingen de rakibi ile aynı durumda, onlar da 8 maçtan 2 galibiyet çıkarabildiler ve averajla Bonn’u takip ediyorlar. Üretim konusunda bir kademe daha iyi olduklarını söyleyebiliriz, ortalama 82 sayı buluyorlar. Ancak onların da evden uzakta bizlere genelde düşük skorlar izlettiklerini biliyoruz, son iki maçlarını kayıpla geçerken bu maçlarda 166 ve 162 sayı çıkmış, Gottingen’in iki maçta da 80 sayının altında üretebildiğini görmüştük. Crailsheim ve Bayern karşısında.

Ligin iki vasat ve denk takımının karşılaşmasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç izleyeceğiz. İki takım da skor üretimi konusunda lig standartlarının oldukça altındalar, öyle ki Gottingen son deplasman maçlarında 80 sayıları bile göremedi. Buna karşın Bonn da ligin iyi savunma yapan takımlarından biri ve bir çok takımın aksine düşük tempoda oynamayı seviyorlar. Bu bilgiler ışığında şiddetle galibiyete ihtiyacı olan Bonn’un evinde hata yapmayacağını ve bizlere bir kez daha düşük tempolu, savunma odaklı, kısır bir maç izleteceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 & ALT (167.5) – 2.10
Bets10 Oranı: MS 1 & ALT (168.5) – 2.50
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Zaragoza – Tenerife İddaa Tahmini 19.05.21

İspanya Liga Endesa 35. hafta mücadelesinde Zaragoza Çarşamba saat 19:30’da Tenerife ile karşılaşacak. İddaa toplam …