Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Telekom Bonn – Gottingen İddaa Tahmini 29.10.22

Telekom Bonn – Gottingen İddaa Tahmini 29.10.22

Almanya easyCredit BBL 5. hafta mücadelesinde Telekom Bonn Cumartesi günü saat 19:00’da Gottingen ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 misafir takım lehine handikapı 12.5 olarak açıklamışlar.

Bonn sezona en iyi başlayan takımlardan biri, 3 maçlarını da kayıpsız geçtiler. BCL ve BBL’de evlerinde oynadıkları 3 maçta ise Reggio Emilia’ya 4 sayı farkla yenilirken Bamberg’i 8 ve Karşıyaka’yı ise 12 sayı farkla geçmişlerdi. Son 2 resmi maçlarını ise deplasmanda oynadılar ve Braunschweig ile AEK’yı 7’şer sayı farkla geçtiler. Shorts takımı taşıyan yıldız olurken, Morgan, Delany ve Kratzer de zaman zaman ona destek olan isimler konumundalar. 

Gottingen de sezona beklentilerin üstünde biri giriş yaptı, 3 maçlarından ikisini kazandılar. Deplasmanda Ulm ve Merlins gibi dişli rakipleri geçtiklerini belirtelim ki Ulm’u kupada bu kez evlerinde yenip elemişlerdi. Son maçlarında ise ligin yeni takımı aynı zamanda flaş takımı konumundaki Rostock’a evlerinde 3 sayı farkla kaybetmekten kurtulamadılar, ilk yenilgilerini aldılar. Hammonds, Frey, Crandall üçlüsü o maçta takımlarını ayakta tutan isimlerdi. 

Elbette Bonn daha kaliteli bir takım ve evinde de etkili basketbol oynuyor, yani maçın net favorisi. Ancak Gottingen de sezona formda bir giriş yaptı ve deplasmanda da Ulm ile Merlins gibi dişli takımları devirdiklerini gördük. BCL mesaisinden gelen yorgun Bonn karşısında, tüm hafta bu maça hazırlanmış taraf olarak daha diri, daha enerjik olacaklarını söyleyebiliriz. Hammonds, Frey, Crandall üçlüsünün liderliğinde bu maçtada kolay pes etmeyeceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+12.5) – 1.56
Best10 Oranı: MS 2 (+12.5) – 1.71
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Cluj Napoca – Joventut Badalona İddaa Tahmini 07.12.22

7DAYS EuroCup A grubu 7. hafta mücadelesinde Cluj Napoca Çarşamba günü saat 20:30’da Joventut Badalona …