Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Telekom Bonn – Wurzburg İddaa Tahmini 05.05.24

Telekom Bonn – Wurzburg İddaa Tahmini 05.05.24

Almanya easyCredit BBL 32. hafta mücadelesinde Telekom Bonn Pazar günü saat 19:30’da Wurzburg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 167.5 olarak açıklamışlar. 

Geçen sezonun finalisti bu sezon koç ve kadronun neredeyse tamamı değiştikten sonra beklentileri karşılayamadı. Nitekim son 2 maçlarını üst üste kazanmalarına rağmen ancak 19 galibiyete ulaşabildiler ve kendilerine 7. sırada yer buldular. Bu da onları play-off potasının bir adım dışına itmiş durumda. Kalan 3 maçlarını kazanarak Vechta’nın hata yapmasını bekleyecekler 6. sırayı kapıp direkt play-off biletini kapabilmek için. 

Koç Filipovski’nin takımı ise bu sezonun flaş takımlarıdan birisi. Sezon başında bırakın ilk 4 sırayı play-off yarışında olmaları bile beklenmiyordu. Onlar da son 2 maçlarını üst üste kazandılar ve 22 galibiyete ulaşarak 4. sırada averajla yer aldılar. Hedefleri buradaki yerlerini korumak ve play-off’a ev sahibi avantajıyla girmek olacak elbette. Evden uzaktaki performanslarına baktığımızda son 5 maçlarından 4 tanesinde bize 185 sayı, 172 sayı, 166 sayı ve 176 sayı izletmişlerdi.

İki takımın da yüksek motivasyonla sahada olacaklarını söyleyebiliriz. Bonn, 6. sıradan direkt play-off biletini kapmak için, Wurzburg ise 4. sıradaki yerini korumak ve play-off’a saha avantajı ile girmek için mücadelesini sürdürüyor. Bu ortamda karşılıklı olarak tempoyu tetikleyeceklerini, birbirlerinin orta altı seviyedeki savunmalarını zorlanmadan aşacaklarını düşünüyorum. Bu nedenle de öncelikli tercihim hücum odaklı ve tempolu bir basketbol, yani üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (167.5) – 1.48
Bets10 Oranı: ÜST (167.5) – 1.71
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İsrail Winner Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Hapoel Beer Sheva – Bnei Herzelia İddaa Tahmini 26.05.24

İsrail Winner Ligi kaybedenler etabı son maçında Hapoel Beer Sheva Pazar günü saat 19:00’da Bnei …