Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Telekom Bonn – Wurzburg İddaa Tahmini 09.01.21

Telekom Bonn – Wurzburg İddaa Tahmini 09.01.21

Almanya easyCredit BBL 12. hafta mücadelesinde Telekom Bonn Cumartesi saat 22:30’da Wurzburg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.35 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.45 olarak belirlemiş.

Bonn 10 maçtan sadece 3 tanesini kazanabildi ve ligin vasat ekiplerinden biri. Ama unutmayalım ki son 3 maçlarından iki tanesini kazandıklar, formlarını bulmaya başladılar diyebiliriz. Özellikle bu 2 galibiyetin içerde gelmesi de önemliydi; hedef rakiplerden Gottingen ve Giessen’i yenerek düşme potasından kurtulmuşlardı. Son maçlarında da konuk oldukları dişli rakipleri Ulm karşısında çok iyi direnmişler ama 1 sayı ile yenilmekten kurtulamamışlardı. 3 tecrübeli isim Micovic, Gailius, Babb takımın öne çıkan isimleri konumundalar.

Wurzburg ise rakibi gibi 10 maçtan 3 tanesini kazanabildi. Ama onların durumu bir konuda farklı, o da Bonn’un aksine son maçlarda kötü performans sergilemeleri. Son 2 maçlarını da üst üste kaybettiklerini gördük zaten. Ludwigsburg’a deplasmanda direnemediler ve 15 sayı farkla yenildiler, kendi sahalarında ise Crailsheim’a karşı zaman zaman diş geçirdiler ama 6 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar. Persons ile yollar ayrıldı, Polonya ekibi GTK ile anlaştı.

Kadro kalitesi ve sıralamadaki yer anlamında ligin denk takımlarının karşılaşması diyebiliriz ama son haftalarda oynadıkları basketbola baktığımızda Bonn bana göre bir adım önde. Hem dha yüksek enerji ve dirençle oynuyorlar hem de son 2 iç saha maçlarını kazanarak özgüven ve moral deviyelerini de yükselttiler. Şimdi sezonun hedef maçlarından birine çıkacaklar, bu maçı kazanarak bir rakibi daha alta alarak play-off yarışına biraz daha yaklaşmak istiyorlar. Micovic, Babb, Gailius gibi isimlerin tecrübe farkıyla bu maçı takımlarına getirebileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.35
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Trieste – Sassari İddaa Tahmini 24.01.21

İtalya Lega Basket Serie A 17. hafta mücadelesinde Trieste Pazar saat 21:00’da Sassari ile karşılaşacak. …