Anasayfa / İddaa Tahminleri / Tenerife – Real Betis İddaa Tahmini 21.01.23

Tenerife – Real Betis İddaa Tahmini 21.01.23

İspanya Liga Endesa 17. hafta mücadelesinde Tenerife Cumartesi günü saat 22:45’de Real Betis ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 13.5 handikap belirlemişler.

Tenerife bu sezon da ligin iddialı ilk 4 adaylarından biri konumunda. 16 maçtan 12 tanesini kazandılar ve kendilerine 4. sırada yer buldular. Evlerindeki performansları da yüksek seviyede. Son 2 iç saha maçlarında zayıf Granada’yı tam 32 sayı farkla geçerken dişli rakipleri Malaga’yı da 7 sayı farkla geçtiklerini belirtelim. Shernadimi, Fernandez, Fitipaldo, Salin, Huertas takımın tecrübeli yıldızları konumundalar. 

Betis ise ligin zayıf halkalarından birisi. 16 maçtan sadece 3 tanesini kazanabildiler ve düşme hattında yer alıyorlar. Ayrıca son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiklerini ve formsuz olduklarını belirtirken yıldızları Evans’ı da Valencia’ya kaptırdıklarının altını çizelim. Son 2 deplasman maçlarına baktığımızda da güçlü rakiplere karşı farklı kayıplar yaşamışlardı, Badalona’ya 12 ve Barça’ya tam 34 sayı farkla teslim olmuşlardı. 

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı mevcut. Tenerife her alanda rakibinden üstün bir takım. Özellikle ellerindeki kadronun tecrübe seviyesi çok yukarıda. İlk 4 yarışında hata yapmak istemeyen Tenerife’nin diğer rakiplerinin rahat yendiği Betis karşısında sürprize izin vermeyeceğini, çift haneli farklarla net bir galibiyete imza atacapını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-13.5) – 1.49
Bets10 Oranı: MS 1 (-13.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Braunschweig – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 29.01.23

Almanya easyCredit BBL 17. hafta mücadelesinde Braunschweig Pazar günü saat 20:00’da Niners Chemnitz ile karşılaşacak. …