Anasayfa / Haukar / Thor Thorl – Haukar İddaa Tahmini 19.01.23

Thor Thorl – Haukar İddaa Tahmini 19.01.23

İzlanda Ligi 13. hafta mücadelesinde Thor Thorl Perşembe günü saat 23:15’de Haukar ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.53 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.73 olarak belirlemiş.

Thor ligin zayıf halkalarından birisi. Ancak şunun altını çizmek lazım, ilk 9 mçalarından sadece 1 galibiyet çıkarabilmişken son 3 maçlarından ise 2 tanesini kazandılar, çıkışa geçmiş durumdalar. Evlerindeki son maçta play-off ekiplerinden Stjarnan’ı tam 24 sayı farkla ezip geçerken 6 Ocak’taki son sınavlarında ise deplasmanda olmalarına rağmen ilk 4 adaylarından Breidablik’i yine 24 sayı farkla devirmeyi bilmişlerdi. 

Haukar ise 12 maçtan topladığı 8 galibiyetle kendisine 4. sırada yer bulmuş bir ekip. Nitekim son 5 maçlarından da 4 tanesini kazandılar ve iyi durumdalar. Son 2 deplasman maçlarında da denk rakiplerden Breidablik’i son nefeste 2 sayı farkla ve zayıf rakiplerden Hottur’u 14 sayı farkla geçmişlerdi. O son maçta Giga 24 sayı, 6 ribaund, Gunnarson 21 sayı ve Henningsson 17 sayı ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

İki takım arasında aslında hem kadro kalitesi hem de puan sıralaması adına net farklar var. Haukar deplasmanda olmasına rağmen maçın favorisi gibi görünüyor. Ama Thor son haftalarda ne kadar ciddi bir rakip olduğunu kanıtladı. Kolay lokma olmadığı gibi rakiplerini 20 ve üstü farklarla geçti. Bu maçta da kendi sahalarında çıkışlarını sürdüreceklerini, bir kez daha hanelerine galibiyet yazdırabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.53
intobet Oranı: MS 1 – 1.73
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Bnei Herzliya – Galil Elyon İddaa Tahmini 30.01.23

İsrail Winner Ligi 15. hafta mücadelesinde Bnei Herzliya Pazartesi günü saat 20:45’de Galil Elyon ile …