Anasayfa / Bucaros / Titanes de Barranquilla – Bucaros İddaa Tahmini 04.07.24

Titanes de Barranquilla – Bucaros İddaa Tahmini 04.07.24

Kolombiya Ligi mücadelesinde Titanes de Barranquilla Perşembe günü saat 03:30’da Bucaros ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Barranquilla son 5 maçını üst üste kazanarak ne kadar formda olduğunu göstermiş bir takım. Bu sayede de 19 galibiyete ulaştılar ve liderlik yarışında bir maç eksikleri ile beraber takibi sürdürdüler. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 3 maçlarını üst üste kazandıklarını gördük, sırasıyla rakiplere 16 sayı, 3 sayı ve 6 sayı farkla üstünlük kurduklarını görmüştük. 

Bucaros ise 17 galibiyetle ilk 4 yarışında kendisine sağlam bir yer edindi evet fakat son 5 maçtan 4 tanesini kaybettiklerini ve formsuz bir dönemden geçtiklerini de belirtelim. Deplasmandaki performanslarına baktığımızda ise son 2 maçlarını üst üste kaybederken rakiplerin onlara 8 sayı ve 6 sayı farkla üstünlük kurduklarını gördük. 

İki takım daha dün yine bu sahada karşılaşmışlardı ve ev sahibi ekip bir kez daha ne kadar formda olduğunu göstermiş, rakibe oyunun iki alanında da üstünlük kurarak 81-75’lik skorla kazanmayı bilmişti. Bir günde takımlarının kalite, form grafiği, motivasyon gibi konularda hızlıca değişebileceklerini düşünmüyorum. Barranquilla’nın bir kez daha evinde hata yapmayacağını, düşük handikapı geçerek kazanacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.66
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

İspanya U20 – Makedonya U20 İddaa Tahmini 13.07.24

Polonya’nın Gydnia kentinde düzenlenen 2024 FIBA U20 Avrupa Şampiyonası C grubu ilk maçında İspanya Cumartesi …