Anasayfa / İddaa Tahminleri / Titanes de Barranquilla – Motilones del Norte İddaa Tahmini 27.06.24

Titanes de Barranquilla – Motilones del Norte İddaa Tahmini 27.06.24

Kolombiya Ligi mücadelesinde Titanes de Barranquilla Perşembe günü saat 02:10’da Motilones del Norte ile karşılaşacak. Hovarda misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Barranquilla son 3 maçı üst üste kazanırken bu sayede de 17 galibiyete ulaştı, kendisine 3.sırada yer buldu. Bir başka deyişle zirve yarışına dahil oldu ve ilk 4 sıra yani play-off potasındaki yerini sağlamlaştırdı. Evlerindeki perfornanslarına baktığımızda ise son 3 maçtan ikisini kazandıklarını gördük, Bogota’yı 15 sayı ve buradaki rakipleri Norte’yi de 16 sayı farkla rahat şekilde yenmişlerdi. Daha dün oynanan o maçta Cardenas 14 sayı, 14 ribaund, Oglivie 14 sayı, 8 ribaund ve de Luque 12 sayı, 17 ribaund, 6 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Norte ise son 3 maçtan ikisini kazandı ve bu sayede de 18 galibiyete ulaştı, rakibinden sadece 1 adım önde 2. sırada yer alıyor. Ancak deplasman karnelerine baktığımızda işlerin yolunda olmadığını görüyoruz, son 4 maçtan 3 tanesini kaybettiler… Son 2 deplasman maçlarında ise süt üste Bogota’ya 8 sayı ve buradaki rakipleri Barranquilla’ya ise 16 sayı farkla kaybetmekten kurtulamadılar. 

İki takım daha dün yine bu sahada karşılaştılar ve ev sahibi ekip Barranquilla rakibine adeta potayı göstermeden 68-52 gibi dominant bir skorla kazanmayı bilmişti. Açıkçası bu kadar kısa sürede Norte’nin toparlanıp reaksiyon gösterebileceğini düşünmüyorum. Evet belki bu sefer ev sahibinin de biraz rahatlamasıyla beraber fark düşebilir ama yine de sürprize izin vermeyeceklerini, kazanırken de düşük handikapı geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Hovarda Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.63
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …