Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Tofaş – Teksüt Bandırma İddaa Tahmini 11.09.19

Tofaş – Teksüt Bandırma İddaa Tahmini 11.09.19

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Antalya’da düzenlenen Gloria Cup’da Tofaş Çarşamba saat 17:30’da Teksüt Bandırma ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmazken Bets10 ise Tofaş’ın galibiyeti için 1.37 oran belirlemiş.

Tofaş yeni sezona yabancılarının neredeyse tamamını değiştirerek başladı koç Ene yönetiminde. Pota altına Devin Williams ile DJ White takviyesini yaparken Mejia’nın yanına ise Tarik Phillip ve Matt Lojeski’yi transfer ettiler. Son maçta yine Antalya’da Smart Casual Event turnuvasında Türk Telekom’u Mejia’nın dinlendirildiği maçta 79-74 yenerek üçüncü olmuşlardı., 3 yeni transfer Lojeski, White, Phillip takımlarını taşımışlardı.

Bandırma ise yabancı rotasyonunu baştan aşağı değiştirdi koç Demir yönetiminde. Guard rotasyonunda Jaime Smith ve Tyler Kalinoski, forvet hattında Omar Prewitt ve geçen seneden kalan DJ Shelton, pota altında ise Emanuel Perry’i izleyeceğiz. Son hazırlık maçlarında Alman ekibi Ludwigsburg karşısında direnseler de 67-70 kaybetmekten kurtulamamışlardı. Yeni transferlerden Prewitt 18 sayıyla takımını sırtlamıştı.

Tofaş kadro kalitesi ve tecrübe olarak Bandırma’nın bir adım önünde. Mejia, Barış, Berkan, Muhsin gibi tecrübeli ve takım kimyasını zaten bilen isimlerin yanı sıra ligimizi çok iyi tanıyan White ve Williams gibi isimler var. Ayrıca Lojeski tecrübesi ile takıma hemen uyum sağlarken, Phillip de gayet iyi performans sergiledi. Bandırma ise çok daha yeni bir kadro ve genç yerlilerin yanına aldıkları 4 yeni yabancı ile henüz yapılanma ve adaptasyon sürecindeler. Tofaş’ın tecrübe farkıyla hazırlık maçı olmasına rağmen üstünlük kurmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.37
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Milwaukee Bucks – Toronto Raptors İddaa Tahmini 11.08.20 (Basket Guru)

NBA Doğu Konferansı’nda liderliği garantilemiş olan Milwaukee Bucks, dişli rakiplerinden biri olan Toronto Raptors ile …